לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 78 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 78 (אור יהודה←פתח תקווה) יש 42 תחנות. מסלול הקו מתחיל בהחרושת/מסוף אור יהודה ומסתיים במסוף משה ארנס/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 78 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
צפה על גבי מפה
כיוון: אור יהודה←פתח תקווה (42 תחנות)
הצגה על מפהשינוי כיוון
החרושת/מסוף אור יהודה
צפה בלוח הזמנים המלא
יהדות קנדה/החרושת
צפה בלוח הזמנים המלא
יהדות קנדה / העצמאות
צפה בלוח הזמנים המלא
העצמאות/ההסתדרות
צפה בלוח הזמנים המלא
העצמאות/דוד אלעזר
צפה בלוח הזמנים המלא
מרכז מסחרי/העצמאות
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת סביון/למזרח
צפה בלוח הזמנים המלא
כביש 461 / צומת נווה מונוסון
צפה בלוח הזמנים המלא
נווה מונוסון/כביש 461
צפה בלוח הזמנים המלא
העצמאות/צומת יהוד מערב
צפה בלוח הזמנים המלא
הרצל / טרומפלדור
צפה בלוח הזמנים המלא
הרצל/עץ האפרסק
צפה בלוח הזמנים המלא
רמז / הרצל
צפה בלוח הזמנים המלא
רמז/קפלן
צפה בלוח הזמנים המלא
וייצמן/רמז
צפה בלוח הזמנים המלא
וייצמן/קדושי מצרים
צפה בלוח הזמנים המלא
כצנלסון/השלושה
צפה בלוח הזמנים המלא
מוהליבר/בן צבי
צפה בלוח הזמנים המלא
כיבוי אש/מוהליבר
צפה בלוח הזמנים המלא
אלטלף/שבזי
צפה בלוח הזמנים המלא
כביש 461 / א.ת יהוד
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת הטייסים
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת בארות
צפה בלוח הזמנים המלא
כביש 40/רינתיה מזור
צפה בלוח הזמנים המלא
כביש 40/צומת מגשימים
צפה בלוח הזמנים המלא
כביש 40/צומת נחלים
צפה בלוח הזמנים המלא
מחלף פתח תקווה דרום לצפון
צפה בלוח הזמנים המלא
שדרות ירושלים/הושע
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת עמישב
צפה בלוח הזמנים המלא
אלעזר פרידמן/עין גנים
צפה בלוח הזמנים המלא
מחנה יהודה/עין גנים
צפה בלוח הזמנים המלא
יחיאל מיכל פינס/צבי הירש קלישר
צפה בלוח הזמנים המלא
יחיאל מיכל פינס/אורלנסקי
צפה בלוח הזמנים המלא
רוטשילד/גד מכנס
צפה בלוח הזמנים המלא
רוטשילד/קק''ל
צפה בלוח הזמנים המלא
קופת חולים/רוטשילד
צפה בלוח הזמנים המלא
רוטשילד/הרצל
צפה בלוח הזמנים המלא
הסתדרות/חיים עוזר
צפה בלוח הזמנים המלא
עיריית פתח תקווה/חיים עוזר
צפה בלוח הזמנים המלא
בר כוכבא/ליברכט
צפה בלוח הזמנים המלא
בר כוכבא/ת.מרכזית פתח תקווה
צפה בלוח הזמנים המלא
מסוף משה ארנס/הורדה
צפה בלוח הזמנים המלא
שאלות ותשובות לגבי קו 78
מתי מתחיל לפעול קו 78?
קו 78 מתחיל לפעול ב-00:00 בראשון
באיזו שעה קו 78 מפסיק לעבוד?
קו 78 מפסיק לפעול ב-14:30 בשישי
מתי מגיע קו 78?
כדי לראות מתי קו אור יהודה←פתח תקווה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו אור יהודה←פתח תקווה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 78 (אור יהודה←פתח תקווה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס אור יהודה←פתח תקווה (אור יהודה←פתח תקווה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
יש תחנה של קו האוטובוס 78 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 78 הקרובה ביותר
מפת המסלול של קו האוטובוס 78 של קווים (Kavim) - אור יהודה←פתח תקווה
קו 78 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:15 - 23:15
יום
שעות הפעילות
תדירות (דק')
א׳
00:00 - 23:15
35 - 90
ב׳
05:15 - 23:15
35 - 85
ג׳
05:15 - 23:15
35 - 85
ד׳
05:15 - 23:15
35 - 85
ה׳
05:15 - 23:15
35 - 85
ו׳
05:15 - 14:30
25 - 72
ש׳
21:45
יציאה אחת ביום
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל78 (מ החרושת/מסוף אור יהודה), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 78 (אור יהודה←פתח תקווה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 78
תעריף הנסיעה ב78 (אור יהודה←פתח תקווה) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
אפליקציית הניידות העירונית הפופולארית ביותר ב-ישראל.
תכנון מסלול, זמני הגעה מעודכנים, התראות שירות, מפות ועוד
78 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 78 היא החרושת/מסוף אור יהודה והתחנה האחרונה היא מסוף משה ארנס/הורדה.
קו 78 (אור יהודה←פתח תקווה) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 78. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 78.
קו 78 בסביבתי
מעקב אחר קו האוטובוס 78 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 78 (אור יהודה←פתח תקווה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 78 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 78 ב-ישראל