Kaip Vilnius nukeliauti iki Šeškinės Pradinė Mokykla naudojantis Autobusas?

Pradžia
Pabaiga
Ieškoti

Questions & Answers

Kokios stotelės arčiausiai Šeškinės Pradinė Mokykla?

Artimiausios stotelės prie Šeškinės Pradinė Mokykla yra:

  • Paberžės St. yra už 374 metrai , 6 minučių pėsčiomis.
  • Šeškinės Kalvos yra už 432 metrai , 7 minučių pėsčiomis.
  • Šeškinės Poliklinika yra už 510 metrai , 8 minučių pėsčiomis.

Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Šeškinės Pradinė Mokykla?

Šie Autobusas maršrutai stoja prie Šeškinės Pradinė Mokykla: 24, 3G, 53, 5G, 75.

Populiariausia pasaulyje Vilnius miesto mobilumo programėlė.
Visos vietinio transporto galimybės vienoje programėlėje
Google Play badge AppStore badge

Viešasis transportas iki Šeškinės Pradinė Mokykla Vilnius mieste

Galvojate, kaip patekti į Šeškinės Pradinė Mokykla Vilnius, Lietuva? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki Šeškinės Pradinė Mokykla su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki Šeškinės Pradinė Mokykla realiu laiku.

Ieškote artimiausios stotelės ar stoties, padėsiančios patekti į Šeškinės Pradinė Mokykla? Peržiūrėkite šį artimiausių stotelių sąrašą: Paberžės St.; Šeškinės Kalvos; Šeškinės Poliklinika.

Iki Šeškinės Pradinė Mokykla galite nuvažiuoti Autobusas. Štai maršrutai ir kryptys, kurių stotelės yra netoliese - Autobusas: 24, 3G, 53, 5G, 75

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki Šeškinės Pradinė Mokykla lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į Šeškinės Pradinė Mokykla lengva, dėl ko daugiau kaip 720 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Vilnius, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

Šeškinės Pradinė Mokykla
Lengviau nuvykti iki Šeškinės Pradinė Mokykla su programėle!