Kaip Vilniaus nukeliauti iki Žirmūnai naudojantis Autobusas arba Troleibusas?

Pradžia
Pabaiga
Ieškoti

Questions & Answers

Kokios stotelės arčiausiai Žirmūnai?

Artimiausios stotelės prie Žirmūnai yra:

  • Žirmūnų Žiedas yra už 406 metrai , 6 minučių pėsčiomis.
  • Šaltinėlio St. yra už 433 metrai , 6 minučių pėsčiomis.
  • Valakampių Tiltas yra už 691 metrai , 10 minučių pėsčiomis.

Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Žirmūnai?

Šie Autobusas maršrutai stoja prie Žirmūnai: 5G, 7.

Kokie Troleibusas maršrutai stoja prie Žirmūnai?

Šie Troleibusas maršrutai stoja prie Žirmūnai: 17, 20, 6.

Žirmūnai, Vilniaus, Vilnius Atvaizdas gali būti saugomas autorinių teisių. Sužinokite daugiau Wikipedia puslapyje
Moovit yra Nr. 1 kelionių programėlė pasaulyje.
Palaiko daugiau kaip 3000 miestų 92+ pasaulio šalių!
Google Play badge AppStore badge

Viešasis transportas iki Žirmūnai Vilniaus mieste

Ieškote kelio nurodymų į Žirmūnai Vilniaus, Lietuva? Jūsų kelionė tapo kur kas lengvesnė!

Atsisiųskite Moovit App, kad rastumėte greičiausią kelią ir peržiūrėtumėte Autobusas arba Troleibusas tvarkaraščius į Žirmūnai. Raskite atnaujintus laikus visiems prieinamiems maršrutams su išsamiais nurodymais į Žirmūnai realiu laiku.

Moovit programėlė taip pat rodo artimiausias stoteles ir stotis prie jūsų paskirties taško. Pasirinkite iš artimiausių Žirmūnai stotelių sąrašo: Žirmūnų Žiedas; Šaltinėlio St.; Valakampių Tiltas.

Išsirinkite Autobusas arba Troleibusas pasirinkimus, kurie padės nuvažiuoti iki Žirmūnai. Štai kelių maršrutų sąrašas, einančių šalių jūsų paskirties taško - Autobusas: 5G, 7; Troleibusas: 17, 20, 6.

Norite suplanuoti savo grįžimo maršrutą iš Žirmūnai, tačiau nežinote gatvės adreso? Galite pasirinkti savo paskirties tašką mūsų internetiniame žemėlapyje ir Moovit ras geriausius prieinamus maršrutus, kad pateiktumėte ten, kur reikia!

Mooit padeda rasti greičiausia ir patogiausią išvykimo laiką. Nereikia įsidiegti autobusų ar traukinių programėlės ir kiekvieną kartą tikrinti grafikus. Moovit turi visą viešojo transporto informaciją, kurios jums reikės. Štai kodėl Google Play parduotuvė ir Apple Store nubalsavo, kad mūsų programėlė yra geriausia iš prieinamų transporto programėlių.

Žirmūnai, Vilniaus
Žirmūnai, Vilniaus Žirmūnai – Vilniaus miesto dalis, esanti į šiaurę nuo miesto centro, dešiniajame Neries krante. Žirmūnų seniūnija. Pagrindinė mikrorajono gatvė – Žirmūnų gatvė. Žirmūnuose yra Žalgirio stadionas, Vilniaus sporto rūmai, Šiaurės miestelio technologijų parkas. Žirmūnų teritorijoje per Nerį nutiesti 4 tiltai (iš šiaurės į pietus – Valakampių tiltas, Šilo tiltas, Žirmūnų tiltas ir Mindaugo tiltas, nutiestas 2003 metais). Yra autobusų parkas, Vidaus reikalų ministerijos rūmai, Tuskulėnų dvaras, Tuskulėnų rimties parkas.Tuskulėnų dvaro sodybos teritorijoje įkurtas Tuskulėnų rimties parko memorialinis kompleksas (Žirmūnų g. 1F) yra Genocido aukų muziejaus padalinys. Pagrindiniai Rimties parko akcentai – dvaro pastatai ir pilkapio formos kolumbariumas su koplyčia viduje. Kolumbariume palaidoti daugiau kaip 740 aukų, 1944–1947 metais KGB sušaudytų ir šiame parke užkastų žmonių, palaikai. Skulptoriaus Gedimino Karaliaus skulptūra „Kančių karūna“ (2004 m.) vainikuoja kolumbariumo viršūnę, o skulptūra „Kario vartai“ – įėjimą. Dailininkas Gitenis Umbrasas 2009 m. Tuskulėnų kolumbariume sukūrė mozaiką „Trejybė“ .
Kaip pateikti į Žirmūnai viešuoju transportu - Apie vietovę
Atvaizdas gali būti saugomas autorinių teisių. Sužinokite daugiau Wikipedia puslapyje

Artimiausios stotelės prie Žirmūnai Vilniaus mieste

Autobusas stotelės, esančios arčiausiai Žirmūnai Vilniaus mieste

Troleibusas stotelės, esančios arčiausiai Žirmūnai Vilniaus mieste

Moovit - Jūsų vietinių kelionių programėlė Android ir iOS įrenginiams
Moovit Lengviau nuvykti iki Žirmūnai su programėle!