Kaip Vilnius nukeliauti iki Žirmūnai naudojantis Autobusas?

Pradžia
Pabaiga
Ieškoti
Žirmūnai, Vilnius Atvaizdas gali būti saugomas autorinių teisių. Sužinokite daugiau Wikipedia puslapyje

Kelio nurodymai į Žirmūnai (Vilnius) su viešuoju transportu

Šio transporto maršrutai eina netoli Žirmūnai

Kaip patekti į Žirmūnai naudojant Autobusas?

Paspauskite ant Autobusas maršruto, kad pamatytumėte išsamius kelio nurodymus, atvykimo laikus ir atnaujintus tvarkaraščius.

Iš Ikea Ženklas 49 min
Autobusas - 22
Autobusas - 1313
Autobusas - 3333
Iš Respublikinė Tuberkuliozės Ir Infekcinių Ligų Universitetinė Ligoninė, Santariškių Stacionaras 33 min
Autobusas - 1G1G
Autobusas - 3030
Iš Pašilaičių Parkas 42 min
Autobusas - 4646
Autobusas - 77
Iš Maxima X 43 min
Autobusas - 6666
Autobusas - 3030
Iš Gariūnų Turgus 56 min
Ėjimas
Autobusas - 2020
Autobusas - 77

Questions & Answers

Kokios stotelės arčiausiai Žirmūnai?

Artimiausios stotelės prie Žirmūnai yra:

  • Šiaurės Miestelis yra už 36 metrai , 1 minučių pėsčiomis.
  • Povilo Lukšio St. yra už 271 metrai , 4 minučių pėsčiomis.

Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Žirmūnai?

Šie Autobusas maršrutai stoja prie Žirmūnai: 30, 33, 7.

Žirmūnai, Vilnius Atvaizdas gali būti saugomas autorinių teisių. Sužinokite daugiau Wikipedia puslapyje
Populiariausia pasaulyje Vilnius miesto mobilumo programėlė.
Visos vietinio transporto galimybės vienoje programėlėje
Google Play badge AppStore badge

Viešasis transportas iki Žirmūnai Vilnius mieste

Galvojate, kaip patekti į Žirmūnai Vilnius, Lietuva? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki Žirmūnai su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki Žirmūnai realiu laiku.

Ieškote artimiausios stotelės ar stoties, padėsiančios patekti į Žirmūnai? Peržiūrėkite šį artimiausių stotelių sąrašą: Šiaurės Miestelis; Povilo Lukšio St..

Iki Žirmūnai galite nuvažiuoti Autobusas. Štai maršrutai ir kryptys, kurių stotelės yra netoliese - Autobusas: 30, 33, 7

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki Žirmūnai lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į Žirmūnai lengva, dėl ko daugiau kaip 720 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Vilnius, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

Žirmūnai
Žirmūnai Žirmūnai – Vilniaus miesto dalis, esanti į šiaurę nuo miesto centro, dešiniajame Neries krante. Žirmūnų seniūnija. Pagrindinė mikrorajono gatvė – Žirmūnų gatvė. Žirmūnuose yra Žalgirio stadionas, Vilniaus sporto rūmai, Šiaurės miestelio technologijų parkas. Žirmūnų teritorijoje per Nerį nutiesti 4 tiltai (iš šiaurės į pietus – Valakampių tiltas, Šilo tiltas, Žirmūnų tiltas ir Mindaugo tiltas, nutiestas 2003 metais). Yra autobusų parkas, Vidaus reikalų ministerijos rūmai, Tuskulėnų dvaras, Tuskulėnų rimties parkas.Tuskulėnų dvaro sodybos teritorijoje įkurtas Tuskulėnų rimties parko memorialinis kompleksas (Žirmūnų g. 1F) yra Genocido aukų muziejaus padalinys. Pagrindiniai Rimties parko akcentai – dvaro pastatai ir pilkapio formos kolumbariumas su koplyčia viduje. Kolumbariume palaidoti daugiau kaip 740 aukų, 1944–1947 metais KGB sušaudytų ir šiame parke užkastų žmonių, palaikai. Skulptoriaus Gedimino Karaliaus skulptūra „Kančių karūna“ (2004 m.) vainikuoja kolumbariumo viršūnę, o skulptūra „Kario vartai“ – įėjimą. Dailininkas Gitenis Umbrasas 2009 m. Tuskulėnų kolumbariume sukūrė mozaiką „Trejybė“ .
Kaip pateikti į Žirmūnai viešuoju transportu - Apie vietovę
Atvaizdas gali būti saugomas autorinių teisių. Sužinokite daugiau Wikipedia puslapyje
Lengviau nuvykti iki Žirmūnai su programėle!