Kaip Vilnius nukeliauti iki Žirmūnai naudojantis Autobusas

Pradžia
Pabaiga
Ieškoti

Questions & Answers

Kokios stotelės arčiausiai Žirmūnai?

Artimiausios stotelės prie Žirmūnai yra:

  • Povilo Lukšio St. yra už 271 metrai , 4 minučių pėsčiomis.
  • Šiaurės Miestelis yra už 340 metrai , 5 minučių pėsčiomis.

Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Žirmūnai?

Šie Autobusas maršrutai stoja prie Žirmūnai: 30, 33, 7.

Žirmūnai, Vilnius Atvaizdas gali būti saugomas autorinių teisių. Sužinokite daugiau Wikipedia puslapyje
Moovit yra Nr. 1 kelionių programėlė pasaulyje.
Palaiko daugiau kaip 2800 miestų 92+ pasaulio šalių!
Google Play badge AppStore badge

Viešasis transportas iki Žirmūnai Vilnius mieste

Galvojate, kaip patekti į Žirmūnai Vilnius, Lietuva? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki Žirmūnai su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki Žirmūnai realiu laiku.

Ieškote artimiausios stotelės ar stoties, padėsiančios patekti į Žirmūnai? Peržiūrėkite šį artimiausių stotelių sąrašą: Povilo Lukšio St.; Šiaurės Miestelis.

Iki Žirmūnai galite nuvažiuoti Autobusas. Štai maršrutai ir kryptys, kurių stotelės yra netoliese - Autobusas: 30, 33, 7.

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki Žirmūnai lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į Žirmūnai lengva, dėl ko daugiau kaip 460 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Vilnius, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

Žirmūnai
Žirmūnai Žirmūnai – Vilniaus miesto dalis, esanti į šiaurę nuo miesto centro, dešiniajame Neries krante. Žirmūnų seniūnija. Pagrindinė mikrorajono gatvė – Žirmūnų gatvė. Žirmūnuose yra Žalgirio stadionas, Vilniaus sporto rūmai, Šiaurės miestelio technologijų parkas. Žirmūnų teritorijoje per Nerį nutiesti 4 tiltai (iš šiaurės į pietus – Valakampių tiltas, Šilo tiltas, Žirmūnų tiltas ir Mindaugo tiltas, nutiestas 2003 metais). Yra autobusų parkas, Vidaus reikalų ministerijos rūmai, Tuskulėnų dvaras, Tuskulėnų rimties parkas.Tuskulėnų dvaro sodybos teritorijoje įkurtas Tuskulėnų rimties parko memorialinis kompleksas (Žirmūnų g. 1F) yra Genocido aukų muziejaus padalinys. Pagrindiniai Rimties parko akcentai – dvaro pastatai ir pilkapio formos kolumbariumas su koplyčia viduje. Kolumbariume palaidoti daugiau kaip 740 aukų, 1944–1947 metais KGB sušaudytų ir šiame parke užkastų žmonių, palaikai. Skulptoriaus Gedimino Karaliaus skulptūra „Kančių karūna“ (2004 m.) vainikuoja kolumbariumo viršūnę, o skulptūra „Kario vartai“ – įėjimą. Dailininkas Gitenis Umbrasas 2009 m. Tuskulėnų kolumbariume sukūrė mozaiką „Trejybė“ .
Kaip pateikti į Žirmūnai viešuoju transportu - Apie vietovę
Atvaizdas gali būti saugomas autorinių teisių. Sužinokite daugiau Wikipedia puslapyje
Moovit - Jūsų vietinių kelionių programėlė Android ir iOS įrenginiams
Moovit Lengviau nuvykti iki Žirmūnai su programėle!