Kaip Klaipėda nukeliauti iki Žvejų Baras naudojantis Autobusas?

Pradžia
Pabaiga
Ieškoti

Questions & Answers

Kokios stotelės arčiausiai Žvejų Baras?

Artimiausios stotelės prie Žvejų Baras yra:

  • Senamiesčio St. yra už 227 metrai , 4 minučių pėsčiomis.
  • Teatro St. yra už 330 metrai , 5 minučių pėsčiomis.
  • Atgimimo St. yra už 331 metrai , 5 minučių pėsčiomis.
  • Savivaldybės St. yra už 410 metrai , 6 minučių pėsčiomis.

Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Žvejų Baras?

Šie Autobusas maršrutai stoja prie Žvejų Baras: 26, 4, M5, M6, M8.

Moovit yra Nr. 1 kelionių programėlė pasaulyje.
Palaiko daugiau kaip 3000 miestų 92+ pasaulio šalių!
Google Play badge AppStore badge

Viešasis transportas iki Žvejų Baras Klaipėda mieste

Galvojate, kaip patekti į Žvejų Baras Klaipėda, Lietuva? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki Žvejų Baras su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki Žvejų Baras realiu laiku.

Ieškote artimiausios stotelės ar stoties, padėsiančios patekti į Žvejų Baras? Peržiūrėkite šį artimiausių stotelių sąrašą: Senamiesčio St.; Teatro St.; Atgimimo St.; Savivaldybės St..

Iki Žvejų Baras galite nuvažiuoti Autobusas. Štai maršrutai ir kryptys, kurių stotelės yra netoliese - Autobusas: 26, 4, M5, M6, M8

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki Žvejų Baras lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į Žvejų Baras lengva, dėl ko daugiau kaip 460 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Klaipėda, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

Žvejų Baras, Klaipėda
Lengviau nuvykti iki Žvejų Baras su programėle!