Pereiti prie pagrindinio turinio

Kaip Druskininkai nukeliauti iki 0089 naudojantis Autobusas?

Žr. 0089, Druskininkai, žemėlapyje

0089 žemėlapis

Autobusasmaršrutai į 0089 Druskininkai mieste

Maršruto pavadinimasKryptis
Questions & Answers
  • Kokie Autobusas maršrutai stoja prie 0089?

    Šie Autobusas maršrutai stoja prie 0089:4A

Žr. 0089, Druskininkai, žemėlapyje

0089 žemėlapis
Populiariausia pasaulyje Druskininkai miesto mobilumo programėlė.
Visos vietinio transporto galimybės vienoje programėlėje

Viešasis transportas iki 0089 Druskininkai mieste

Galvojate, kaip patekti į 0089 Druskininkai, Lietuva? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki 0089 su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki 0089 realiu laiku.

Autobusas:4A

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki 0089 lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į 0089 lengva, dėl ko daugiau kaip 1.5 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Druskininkai, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

Use the app to navigate to popular places including to the airport, hospital, stadium, grocery store, mall, coffee shop, school, college, and university.

0089

Moovit

1.19M+ atsiliepimų
Transit iconTransit iconTransit iconTransit iconTransit iconTransit iconTransit iconTransit iconTransit iconTransit icon
Lengviau patekti į 0089 su...