Kaip Manhattan nukeliauti iki 145th Street / Adam Powell Blvd (7th Avenue) - Manhattan, NY naudojantis Autobusas, Metro arba Traukinys

Pradžia
Pabaiga
Ieškoti


Kaip Manhattan patekti į 145th Street / Adam Powell Blvd (7th Avenue) - Manhattan, NY su Autobusas, Metro arba Traukinys

Spustelėkite ant maršruto, kad gautumėte atnaujintus tvarkaraščius, atvykimo laikus ir išsamius nurodymus.

Spustelėkite and maršruto, kad pamatytumėte atnaujintus tvarkaraščius

Kaip patekti į 145th Street / Adam Powell Blvd (7th Avenue) - Manhattan, NY naudojant Autobusas

Paspauskite ant Autobusas maršruto, kad pamatytumėte išsamius kelio nurodymus, atvykimo laikus ir atnaujintus tvarkaraščius.

Iš Tous Les Jours, Manhattan 67 min
Autobusas - M4

M4

Autobusas - M2

M2

Iš Blue Bottle Coffee, Manhattan 51 min
Autobusas - M2

M2

Iš Secaucus, NJ 99 min
walking.svg
Autobusas - 122

122

Autobusas - M104

M104

Autobusas - M10

M10

Iš Southern Hospitality, Manhattan 60 min
Autobusas - M104

M104

Autobusas - M10

M10

Iš Bank of America Winter Village at Bryant Park, Manhattan 64 min
Autobusas - X30

X30

Autobusas - M2

M2

Kaip patekti į 145th Street / Adam Powell Blvd (7th Avenue) - Manhattan, NY naudojant Metro

Paspauskite ant Metro maršruto, kad pamatytumėte išsamius kelio nurodymus, atvykimo laikus ir atnaujintus tvarkaraščius.

Iš Tous Les Jours, Manhattan 30 min
Metro - D
walking.svg
Iš Blue Bottle Coffee, Manhattan 27 min
Metro - D
walking.svg
Iš Southern Hospitality, Manhattan 28 min
Metro - A
walking.svg
Iš Bank of America Winter Village at Bryant Park, Manhattan 28 min
Metro - 3

Kaip patekti į 145th Street / Adam Powell Blvd (7th Avenue) - Manhattan, NY naudojant Traukinys

Paspauskite ant Traukinys maršruto, kad pamatytumėte išsamius kelio nurodymus, atvykimo laikus ir atnaujintus tvarkaraščius.

Iš Tous Les Jours, Manhattan 52 min
walking.svg
Traukinys - HUDSON
walking.svg
Iš Blue Bottle Coffee, Manhattan 46 min
walking.svg
Traukinys - HUDSON
walking.svg
Iš Southern Hospitality, Manhattan 53 min
walking.svg
Traukinys - HUDSON
walking.svg
Iš Bank of America Winter Village at Bryant Park, Manhattan 46 min
walking.svg
Traukinys - HUDSON
walking.svg

Questions & Answers

Kiek laiko užtrunka nukeliauti į 145th Street / Adam Powell Blvd (7th Avenue) - Manhattan, NY iš Bank of America Winter Village at Bryant Park, Manhattan viešuoju transportu?

Kiek užtrunka nuvykti į 145th Street / Adam Powell Blvd (7th Avenue) - Manhattan, NY iš Blue Bottle Coffee, Manhattan, naudojantis Autobusas?

 • Naudojant Autobusas - M2 kelionė iš Blue Bottle Coffee, Manhattan iki 145th Street / Adam Powell Blvd (7th Avenue) - Manhattan, NY užtrunka 51 min

Kiek užtrunka nuvykti į 145th Street / Adam Powell Blvd (7th Avenue) - Manhattan, NY iš Bank of America Winter Village at Bryant Park, Manhattan, naudojantis Autobusas?

Kiek užtrunka nuvykti į 145th Street / Adam Powell Blvd (7th Avenue) - Manhattan, NY iš Tous Les Jours, Manhattan, naudojantis Traukinys?

Kiek užtrunka nuvykti į 145th Street / Adam Powell Blvd (7th Avenue) - Manhattan, NY iš Blue Bottle Coffee, Manhattan, naudojantis Traukinys?

 • Naudojant Traukinys - HUDSON kelionė iš Blue Bottle Coffee, Manhattan iki 145th Street / Adam Powell Blvd (7th Avenue) - Manhattan, NY užtrunka 46 min

Kiek užtrunka nuvykti į 145th Street / Adam Powell Blvd (7th Avenue) - Manhattan, NY iš Southern Hospitality, Manhattan, naudojantis Traukinys?

 • Naudojant Traukinys - HUDSON kelionė iš Southern Hospitality, Manhattan iki 145th Street / Adam Powell Blvd (7th Avenue) - Manhattan, NY užtrunka 54 min

Kiek užtrunka nuvykti į 145th Street / Adam Powell Blvd (7th Avenue) - Manhattan, NY iš Bank of America Winter Village at Bryant Park, Manhattan, naudojantis Traukinys?

 • Naudojant Traukinys - HUDSON kelionė iš Bank of America Winter Village at Bryant Park, Manhattan iki 145th Street / Adam Powell Blvd (7th Avenue) - Manhattan, NY užtrunka 46 min

Kiek užtrunka nuvykti į 145th Street / Adam Powell Blvd (7th Avenue) - Manhattan, NY iš Tous Les Jours, Manhattan, naudojantis Metro?

 • Naudojant Metro - D kelionė iš Tous Les Jours, Manhattan iki 145th Street / Adam Powell Blvd (7th Avenue) - Manhattan, NY užtrunka 31 min

Kiek užtrunka nuvykti į 145th Street / Adam Powell Blvd (7th Avenue) - Manhattan, NY iš Blue Bottle Coffee, Manhattan, naudojantis Metro?

 • Naudojant Metro - D kelionė iš Blue Bottle Coffee, Manhattan iki 145th Street / Adam Powell Blvd (7th Avenue) - Manhattan, NY užtrunka 28 min

Kiek užtrunka nuvykti į 145th Street / Adam Powell Blvd (7th Avenue) - Manhattan, NY iš Southern Hospitality, Manhattan, naudojantis Metro?

 • Naudojant Metro - A kelionė iš Southern Hospitality, Manhattan iki 145th Street / Adam Powell Blvd (7th Avenue) - Manhattan, NY užtrunka 29 min

Kiek užtrunka nuvykti į 145th Street / Adam Powell Blvd (7th Avenue) - Manhattan, NY iš Bank of America Winter Village at Bryant Park, Manhattan, naudojantis Metro?

 • Naudojant Metro - 3 kelionė iš Bank of America Winter Village at Bryant Park, Manhattan iki 145th Street / Adam Powell Blvd (7th Avenue) - Manhattan, NY užtrunka 29 min

Kokios stotelės arčiausiai 145th Street / Adam Powell Blvd (7th Avenue) - Manhattan, NY?

 • Artimiausios stotelės prie 145th Street / Adam Powell Blvd (7th Avenue) - Manhattan, NY yra:
  • W 145 St/Adam C Powell Bl yra už 15 jardai , 1 minučių pėsčiomis
  • Adam C Powell Bl/W 145 St yra už 59 jardai , 1 minučių pėsčiomis
  • Adam C Powell Bl/W 143 St yra už 174 jardai , 3 minučių pėsčiomis

Kokie Metro maršrutai stoja prie 145th Street / Adam Powell Blvd (7th Avenue) - Manhattan, NY?

Kokie Traukinys maršrutai stoja prie 145th Street / Adam Powell Blvd (7th Avenue) - Manhattan, NY?

Kokie Autobusas maršrutai stoja prie 145th Street / Adam Powell Blvd (7th Avenue) - Manhattan, NY?

Gauti nurodymus
Moovit yra Nr. 1 kelionių programėlė pasaulyje.
Palaiko daugiau kaip 1500 miestų 79+ pasaulio šalių!
Google Play badge AppStore badge
Pridėti šį ženkliuką į savo tinklalapį Paspauskite ir nukopijuokite HTML

Keliavimas į 145th Street / Adam Powell Blvd (7th Avenue) - Manhattan, NY Manhattan dar niekada nebuvo toks paprastas. Naudokitės Moovit, kad gautumėte išsamius nurodymus keliaudami iš savo buvimo vietos ar iš lankytinos vietos bet kokiu stambesniu viešuoju transportu.

Peržiūrėkite išsamius maršrutus žemėlapyje, autobusų ir traukinių tvarkaraščius, atvykimo laikus ir pranešimus apie paslaugų teikimą, kad žinotumėte, kaip nuvykti į 145th Street / Adam Powell Blvd (7th Avenue) - Manhattan, NY.

Keliaudami į 145th Street / Adam Powell Blvd (7th Avenue) - Manhattan, NY, naudokite Moovit nurodymais realiu laiku su perspėjimais, kada reikia išlipti, kad žinotumėte kiek reikia nueiti, kaip ilgai laukti autobuso ir kiek stotelių dar liko nuvažiuoti. Moovit praneš jums, kai bus laikas išlipti - nereikia nuolatos tikrinti, ar kita stotelė jau jūsų.

145th Street / Adam Powell Blvd (7th Avenue) - Manhattan, NY, Manhattan

Artimiausios stotelės prie 145th Street / Adam Powell Blvd (7th Avenue) - Manhattan, NY Manhattan mieste

Moovit - Jūsų vietinių kelionių programėlė Android ir iOS įrenginiams
Moovit Atvykimo laikai, tvarkaraščiai, žemėlapiai gyvai