Kaip Мінск nukeliauti iki 28 naudojantis Autobusas, Lengvasis geležinkelis arba Metro

Pradžia
Pabaiga
Ieškoti

Questions & Answers

Kiek laiko užtrunka nukeliauti į 28 iš Гу "Республиканский Научно-Практический Центр «Мать И Дитя», Центральный Район viešuoju transportu?

Kiek užtrunka nuvykti į 28 iš Гу "Республиканский Научно-Практический Центр «Мать И Дитя», Центральный Район, naudojantis Autobusas?

Kokie Autobusas maršrutai stoja prie 28?

Gauti nurodymus
Moovit yra Nr. 1 kelionių programėlė pasaulyje.
Palaiko daugiau kaip 2700 miestų 86+ pasaulio šalių!
Google Play badge AppStore badge
Pridėti šį ženkliuką į savo tinklalapį Paspauskite ir nukopijuokite HTML

Galvojate, kaip patekti į 28 Мінск, Baltarusija? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki 28 su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki 28 realiu laiku.

Iki 28 galite nuvažiuoti Autobusas, Lengvasis geležinkelis arba Metro. Štai maršrutai ir kryptys, kurių stotelės yra netoliese - Autobusas: 146С.

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki 28 lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į 28 lengva, dėl ko daugiau kaip 300 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Мінск, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

28, Мінск

Artimiausios stotelės prie 28 Мінск mieste

Autobusas stotelės, esančios arčiausiai 28 Мінск mieste

Moovit - Jūsų vietinių kelionių programėlė Android ir iOS įrenginiams
Moovit Atvykimo laikai, tvarkaraščiai, žemėlapiai ir kita realiu laiku