Kaip Sector 3, București nukeliauti iki Aleea Țăndărei ir Strada Fizicienilor naudojantis Autobusas, Metro

Pradžia
Pabaiga
Ieškoti


Kaip Sector 3, București patekti į Aleea Țăndărei ir Strada Fizicienilor su Autobusas, Metro

Spustelėkite ant maršruto, kad gautumėte atnaujintus tvarkaraščius, atvykimo laikus ir išsamius nurodymus.

Spustelėkite and maršruto, kad pamatytumėte atnaujintus tvarkaraščius

Questions & Answers

Kiek laiko užtrunka nukeliauti į Aleea Țăndărei ir Strada Fizicienilor iš Universitatea București - Facultatea De Filosofie, Sector 6, București viešuoju transportu?

Kiek laiko užtrunka nukeliauti į Aleea Țăndărei ir Strada Fizicienilor iš Universitatea De Medicină Și Farmacie "Carol Davila", Sector 5, București viešuoju transportu?

Kiek užtrunka nuvykti į Aleea Țăndărei ir Strada Fizicienilor iš Universitatea București - Facultatea De Filosofie, Sector 6, București, naudojantis Autobusas?

Kiek užtrunka nuvykti į Aleea Țăndărei ir Strada Fizicienilor iš Universitatea De Medicină Și Farmacie "Carol Davila", Sector 5, București, naudojantis Autobusas?

Kiek užtrunka nuvykti į Aleea Țăndărei ir Strada Fizicienilor iš Universitatea București - Facultatea De Filosofie, Sector 6, București, naudojantis Metro?

 • Naudojant Metro - M1 kelionė iš Universitatea București - Facultatea De Filosofie, Sector 6, București iki Aleea Țăndărei ir Strada Fizicienilor užtrunka 43 min

Kiek užtrunka nuvykti į Aleea Țăndărei ir Strada Fizicienilor iš Școala Specială Nr. 11, Sector 6, București, naudojantis Metro?

 • Naudojant Metro - M3 kelionė iš Școala Specială Nr. 11, Sector 6, București iki Aleea Țăndărei ir Strada Fizicienilor užtrunka 78 min

Kiek užtrunka nuvykti į Aleea Țăndărei ir Strada Fizicienilor iš Valea Oltului, Sector 6, București, naudojantis Metro?

 • Naudojant Metro - M3 kelionė iš Valea Oltului, Sector 6, București iki Aleea Țăndărei ir Strada Fizicienilor užtrunka 80 min

Kiek užtrunka nuvykti į Aleea Țăndărei ir Strada Fizicienilor iš Valea Argeșului, Sector 6, București, naudojantis Metro?

 • Naudojant Metro - M3 kelionė iš Valea Argeșului, Sector 6, București iki Aleea Țăndărei ir Strada Fizicienilor užtrunka 76 min

Kiek užtrunka nuvykti į Aleea Țăndărei ir Strada Fizicienilor iš Universitatea De Medicină Și Farmacie "Carol Davila", Sector 5, București, naudojantis Metro?

 • Naudojant Metro - M3 kelionė iš Universitatea De Medicină Și Farmacie "Carol Davila", Sector 5, București iki Aleea Țăndărei ir Strada Fizicienilor užtrunka 45 min

Kokios stotelės arčiausiai Aleea Țăndărei ir Strada Fizicienilor?

 • Artimiausios stotelės prie Aleea Țăndărei ir Strada Fizicienilor yra:
  • Țăndărei yra už 31 metrai , 1 minučių pėsčiomis
  • Cet Sud Vitan yra už 657 metrai , 9 minučių pėsčiomis
  • Energeticienilor yra už 777 metrai , 11 minučių pėsčiomis

Kokie Metro maršrutai stoja prie Aleea Țăndărei ir Strada Fizicienilor?

Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Aleea Țăndărei ir Strada Fizicienilor?

Gauti nurodymus
Moovit yra Nr. 1 kelionių programėlė pasaulyje.
Palaiko daugiau kaip 1500 miestų 79+ pasaulio šalių!
Google Play badge AppStore badge

Keliavimas į Aleea Țăndărei ir Strada Fizicienilor Sector 3, București dar niekada nebuvo toks paprastas. Naudokitės Moovit, kad gautumėte išsamius nurodymus keliaudami iš savo buvimo vietos ar iš lankytinos vietos bet kokiu stambesniu viešuoju transportu.

Peržiūrėkite išsamius maršrutus žemėlapyje, autobusų ir traukinių tvarkaraščius, atvykimo laikus ir pranešimus apie paslaugų teikimą, kad žinotumėte, kaip nuvykti į Aleea Țăndărei ir Strada Fizicienilor.

Keliaudami į Aleea Țăndărei ir Strada Fizicienilor, naudokite Moovit nurodymais realiu laiku su perspėjimais, kada reikia išlipti, kad žinotumėte kiek reikia nueiti, kaip ilgai laukti autobuso ir kiek stotelių dar liko nuvažiuoti. Moovit praneš jums, kai bus laikas išlipti - nereikia nuolatos tikrinti, ar kita stotelė jau jūsų.

Aleea Țăndărei ir Strada Fizicienilor, Sector 3, București

Artimiausios stotelės prie Aleea Țăndărei ir Strada Fizicienilor Sector 3, București mieste

Moovit - Jūsų vietinių kelionių programėlė Android ir iOS įrenginiams
Moovit Atvykimo laikai, tvarkaraščiai, žemėlapiai gyvai