Kaip Klaipėda nukeliauti iki Arizona naudojantis Autobusas?

Pradžia
Pabaiga
Ieškoti

Questions & Answers

Kokios stotelės arčiausiai Arizona?

Artimiausios stotelės prie Arizona yra:

  • Vyturio St. yra už 332 metrai , 5 minučių pėsčiomis.
  • Jūrininkų St. yra už 473 metrai , 7 minučių pėsčiomis.
  • Bandužių St. yra už 547 metrai , 8 minučių pėsčiomis.

Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Arizona?

Šie Autobusas maršrutai stoja prie Arizona: 28, 5, 8, 9.

Moovit yra Nr. 1 kelionių programėlė pasaulyje.
Palaiko daugiau kaip 3000 miestų 92+ pasaulio šalių!
Google Play badge AppStore badge

Viešasis transportas iki Arizona Klaipėda mieste

Galvojate, kaip patekti į Arizona Klaipėda, Lietuva? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki Arizona su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki Arizona realiu laiku.

Ieškote artimiausios stotelės ar stoties, padėsiančios patekti į Arizona? Peržiūrėkite šį artimiausių stotelių sąrašą: Vyturio St.; Jūrininkų St.; Bandužių St..

Iki Arizona galite nuvažiuoti Autobusas. Štai maršrutai ir kryptys, kurių stotelės yra netoliese - Autobusas: 28, 5, 8, 9

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki Arizona lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į Arizona lengva, dėl ko daugiau kaip 460 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Klaipėda, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

Arizona, Klaipėda
Lengviau nuvykti iki Arizona su programėle!