Pereiti prie pagrindinio turinio

Kaip Vilnius nukeliauti iki Ausegra naudojantis Autobusas?

Questions & Answers

 • Kokios stotelės arčiausiai Ausegra?

  Artimiausios stotelės prie Ausegra yra:

  • Šeškinės Kalvos yra už 152 metrai , 3 minučių pėsčiomis.
  • Šeškinė yra už 311 metrai , 5 minučių pėsčiomis.
  • Paberžės St. yra už 626 metrai , 9 minučių pėsčiomis.
  Plačiau
 • Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Ausegra?

  Šie Autobusas maršrutai stoja prie Ausegra: 24, 3G, 53, 5G, 7.

  Plačiau
Populiariausia pasaulyje Vilnius miesto mobilumo programėlė.
Visos vietinio transporto galimybės vienoje programėlėje
Get it on Google Play Download on the App Store

Viešasis transportas iki Ausegra Vilnius mieste

Galvojate, kaip patekti į Ausegra Vilnius, Lietuva? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki Ausegra su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki Ausegra realiu laiku.

Ieškote artimiausios stotelės ar stoties, padėsiančios patekti į Ausegra? Peržiūrėkite šį artimiausių stotelių sąrašą: Šeškinės Kalvos; Šeškinė; Paberžės St..

Iki Ausegra galite nuvažiuoti Autobusas. Štai maršrutai ir kryptys, kurių stotelės yra netoliese - Autobusas: 24, 3G, 53, 5G, 7

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki Ausegra lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į Ausegra lengva, dėl ko daugiau kaip 865 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Vilnius, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

Ausegra
Lengviau nuvykti iki Ausegra su programėle!