Kaip Casabo Pajas Blancas nukeliauti iki Av Cap Leal De Ibarra X Cno Pajas Blancas naudojantis Omnibusas

Pradžia
Pabaiga
Ieškoti


Kaip Casabo Pajas Blancas patekti į Av Cap Leal De Ibarra X Cno Pajas Blancas su Omnibusas

Spustelėkite ant maršruto, kad gautumėte atnaujintus tvarkaraščius, atvykimo laikus ir išsamius nurodymus.

Spustelėkite and maršruto, kad pamatytumėte atnaujintus tvarkaraščius

Questions & Answers

Kiek laiko užtrunka nukeliauti į Av Cap Leal De Ibarra X Cno Pajas Blancas iš Bulevar General Artigas Y Avenida Agraciada, Capurro Bella Vista viešuoju transportu?

 • Naudojant Omnibusas - 133 kelionė iš Bulevar General Artigas Y Avenida Agraciada, Capurro Bella Vista iki Av Cap Leal De Ibarra X Cno Pajas Blancas užtrunka 49 min

Kiek laiko užtrunka nukeliauti į Av Cap Leal De Ibarra X Cno Pajas Blancas iš Hermanos Gil Y Avenida Agraciada, Prado Nueva Savona viešuoju transportu?

 • Naudojant Omnibusas - 133 kelionė iš Hermanos Gil Y Avenida Agraciada, Prado Nueva Savona iki Av Cap Leal De Ibarra X Cno Pajas Blancas užtrunka 48 min

Kiek užtrunka nuvykti į Av Cap Leal De Ibarra X Cno Pajas Blancas iš Avenida 19 De Abril Y Lucas Obes, Prado Nueva Savona, naudojantis Omnibusas?

Kiek užtrunka nuvykti į Av Cap Leal De Ibarra X Cno Pajas Blancas iš Bulevar General Artigas Y Avenida Agraciada, Capurro Bella Vista, naudojantis Omnibusas?

 • Naudojant Omnibusas - 133 kelionė iš Bulevar General Artigas Y Avenida Agraciada, Capurro Bella Vista iki Av Cap Leal De Ibarra X Cno Pajas Blancas užtrunka 49 min

Kiek užtrunka nuvykti į Av Cap Leal De Ibarra X Cno Pajas Blancas iš Hermanos Gil Y Avenida Agraciada, Prado Nueva Savona, naudojantis Omnibusas?

 • Naudojant Omnibusas - 133 kelionė iš Hermanos Gil Y Avenida Agraciada, Prado Nueva Savona iki Av Cap Leal De Ibarra X Cno Pajas Blancas užtrunka 48 min

Kiek užtrunka nuvykti į Av Cap Leal De Ibarra X Cno Pajas Blancas iš Plaza Cuba, Capurro Bella Vista, naudojantis Omnibusas?

Kokios stotelės arčiausiai Av Cap Leal De Ibarra X Cno Pajas Blancas?

 • Artimiausios stotelės prie Av Cap Leal De Ibarra X Cno Pajas Blancas yra:
  • Cno Pajas Blancas X Av Cap Leal De Ibarra yra už 76 metrai , 2 minučių pėsčiomis
  • Cno Pajas Blancas X Juan Jose Elizalde yra už 191 metrai , 3 minučių pėsčiomis
  • Av Cap Leal De Ibarra X Estanislao Courad yra už 269 metrai , 4 minučių pėsčiomis

Kokie Omnibusas maršrutai stoja prie Av Cap Leal De Ibarra X Cno Pajas Blancas?

Gauti nurodymus
Moovit yra Nr. 1 kelionių programėlė pasaulyje.
Palaiko daugiau kaip 1500 miestų 79+ pasaulio šalių!
Google Play badge AppStore badge

Keliavimas į Av Cap Leal De Ibarra X Cno Pajas Blancas Casabo Pajas Blancas dar niekada nebuvo toks paprastas. Naudokitės Moovit, kad gautumėte išsamius nurodymus keliaudami iš savo buvimo vietos ar iš lankytinos vietos bet kokiu stambesniu viešuoju transportu.

Peržiūrėkite išsamius maršrutus žemėlapyje, autobusų ir traukinių tvarkaraščius, atvykimo laikus ir pranešimus apie paslaugų teikimą, kad žinotumėte, kaip nuvykti į Av Cap Leal De Ibarra X Cno Pajas Blancas.

Keliaudami į Av Cap Leal De Ibarra X Cno Pajas Blancas, naudokite Moovit nurodymais realiu laiku su perspėjimais, kada reikia išlipti, kad žinotumėte kiek reikia nueiti, kaip ilgai laukti autobuso ir kiek stotelių dar liko nuvažiuoti. Moovit praneš jums, kai bus laikas išlipti - nereikia nuolatos tikrinti, ar kita stotelė jau jūsų.

Av Cap Leal De Ibarra X Cno Pajas Blancas, Casabo Pajas Blancas

Artimiausios stotelės prie Av Cap Leal De Ibarra X Cno Pajas Blancas Casabo Pajas Blancas mieste

Omnibusas stotelės, esančios arčiausiai Av Cap Leal De Ibarra X Cno Pajas Blancas Casabo Pajas Blancas mieste
Moovit - Jūsų vietinių kelionių programėlė Android ir iOS įrenginiams
Moovit Atvykimo laikai, tvarkaraščiai, žemėlapiai gyvai