Kaip Klaipėda nukeliauti iki Bachmano Dvaras naudojantis Autobusas

Pradžia
Pabaiga
Ieškoti
Bachmano Dvaras, Klaipėda, Klaipėda Atvaizdas gali būti saugomas autorinių teisių. Sužinokite daugiau Wikipedia puslapyje

Kelio nurodymai į Bachmano Dvaras (Klaipėda) su viešuoju transportu

Šio transporto maršrutai eina netoli Bachmano Dvaras - Autobusas: 18, 25, 26.

Kaip patekti į Bachmano Dvaras naudojant Autobusas

Paspauskite ant Autobusas maršruto, kad pamatytumėte išsamius kelio nurodymus, atvykimo laikus ir atnaujintus tvarkaraščius.

Iš Kretingalė, Klaipėda 76 min
Ėjimas
Autobusas - 2626
Iš Huang Gong, Klaipėda 33 min
Ėjimas
Autobusas - 1818
Iš Dumpiu Savartynas, Klaipėda 69 min
Ėjimas
Autobusas - 4040
Autobusas - 1818
Iš Lėbartai, Klaipėda 87 min
Ėjimas
Autobusas - 2727
Autobusas - 1818
Iš Olandų Kepurės Skardis, Klaipėda 52 min
Ėjimas
Autobusas - 2424
Autobusas - 1515
Autobusas - 2525

Questions & Answers

Kokios stotelės arčiausiai Bachmano Dvaras?

Artimiausios stotelės prie Bachmano Dvaras yra:

  • Jaunystės St. yra už 153 metrai , 3 minučių pėsčiomis.
  • Rūko St. yra už 496 metrai , 7 minučių pėsčiomis.

Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Bachmano Dvaras?

Šie Autobusas maršrutai stoja prie Bachmano Dvaras: 18, 25, 26.

Bachmano Dvaras, Klaipėda, Klaipėda Atvaizdas gali būti saugomas autorinių teisių. Sužinokite daugiau Wikipedia puslapyje
Moovit yra Nr. 1 kelionių programėlė pasaulyje.
Palaiko daugiau kaip 2800 miestų 92+ pasaulio šalių!
Google Play badge AppStore badge

Viešasis transportas iki Bachmano Dvaras Klaipėda mieste

Galvojate, kaip patekti į Bachmano Dvaras Klaipėda, Lietuva? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki Bachmano Dvaras su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki Bachmano Dvaras realiu laiku.

Ieškote artimiausios stotelės ar stoties, padėsiančios patekti į Bachmano Dvaras? Peržiūrėkite šį artimiausių stotelių sąrašą: Jaunystės St.; Rūko St..

Iki Bachmano Dvaras galite nuvažiuoti Autobusas. Štai maršrutai ir kryptys, kurių stotelės yra netoliese - Autobusas: 18, 25, 26.

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki Bachmano Dvaras lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į Bachmano Dvaras lengva, dėl ko daugiau kaip 460 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Klaipėda, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

Bachmano Dvaras, Klaipėda
Bachmano Dvaras, Klaipėda Bachmano dvaras (XVIII a. Remelshof, Rummelshof, nuo 1785 m. Bachmannischken, nuo 1820 m. Bachmanniszken, nuo 1912 m. Adlig Bachmann) – Paupio dvaro sodybos ir ligoninės pastato kompleksas, Klaipėdos miesto dalis, esanti rytiniame miesto pakraštyje, prie kelio A13 Klaipėda–Liepoja priešais Gindulius. Į kompleksą įeina – 2 namai, 3 pastatai, sandėlis, 2 ūkiniai pastatai, 3 kumetynai, 2 tvartai, vandens telkiniai, kelių tinklas ir parko fragmentai. 1992 m. balandžio 3 d. įtrauktas į Kultūros vertybių registrą. Bachmano dvaro pavadinimas kildinamas iš 1434 m. didelius mokesčius mokėjusio turtingo žemvaldžio asmenvardžio – Bachmann.
Kaip pateikti į Bachmano Dvaras viešuoju transportu - Apie vietovę
Atvaizdas gali būti saugomas autorinių teisių. Sužinokite daugiau Wikipedia puslapyje
Moovit - Jūsų vietinių kelionių programėlė Android ir iOS įrenginiams
Moovit Lengviau nuvykti iki Bachmano Dvaras su programėle!