Kaip Vilnius nukeliauti iki Balžio Ež. naudojantis Autobusas

Pradžia
Pabaiga
Ieškoti

Questions & Answers

Kokios stotelės arčiausiai Balžio Ež.?

Artimiausios stotelės prie Balžio Ež. yra:

  • Balžio St. yra už 713 metrai , 10 minučių pėsčiomis.
  • Balžio Žiedas yra už 882 metrai , 12 minučių pėsčiomis.

Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Balžio Ež.?

Šie Autobusas maršrutai stoja prie Balžio Ež.: 39.

Balžio Ež., Vilnius Atvaizdas gali būti saugomas autorinių teisių. Sužinokite daugiau Wikipedia puslapyje
Moovit yra Nr. 1 kelionių programėlė pasaulyje.
Palaiko daugiau kaip 2800 miestų 92+ pasaulio šalių!
Google Play badge AppStore badge

Viešasis transportas iki Balžio Ež. Vilnius mieste

Ieškote kelio nurodymų į Balžio Ež. Vilnius, Lietuva?

Kelionė iki Balžio Ež. ką tik tapo daug paprastesnė su Moovit. Gaukite kelio nurodymus ir raskite artimiausią stotelę naudodamiesi Moovit programėle arba Moovit tinklalapiu.

Autobusas yra aktualios viešojo transporto alterantyvos, kuriomis galima pasinaudoti tikslo pasiekimui. Šie maršrutai važiuoja netoli Balžio Ež. - Autobusas: 39.

Ieškote stotelės, kuri būtų arti paskirties taško? Išbandykite šias transporto alterantyvas: Balžio St.; Balžio Žiedas.

Naudojate specifinę programėlę autobusų grafikų tikrinimui? Ir kitą programėlę traukiniams? Su Moovit jūs turite visą viešojo transporto informaciją vienoje nemokamoje ir lengvai naudojamoje programėlėje.

Moovit padeda rasti greičiausią kelią iki Balžio Ež. su atnaujintais grafikais. Atsisiųskite mūsų programėlę, kad gautumėte išsamius nurodymus, tvarkaraščių apskaičiavimą realiu laiku ir artimiausių maršrutų rodymą, kurie greičiausiai nugabens jus į Balžio Ež.. Atsisiųskite Moovit, kad pamatytumėte, kodėl Google Play parduotuvė ir Apple Store išrinko mus kaip geriausią transporto programėlę.

Balžio Ež.
Balžio Ež. Balžis arba Bildžių ežeras – ežeras Lietuvoje, Vilniaus miesto šiaurės rytinėje dalyje, 2 km į rytus nuo Antavilių. Ilgis šiaurės vakarų – pietryčių kryptimi 0,86 km, plotis iki 0,35 km. Pietiniame pelkėtame gale yra 0,15 ha pelkėta sala. Giliausia ežero vieta siekia 27,1 m. Ežero dubuo rininės kilmės. Krantai aukšti, sausi, miškingi (supa pušynas). Šiaurės vakaruose išteka A-2 upokšnis į Skarbelio ežerą (Neries baseinas), pietuose A-2 upeliu jungiasi su Juodžio ežeru. Tarybiniais metais Balžio pakrantėje veikė profilaktoriumai, pionierių stovyklos. Ežeras yra nedidelis, tačiau patogiomis, smėliu ir pievų apklotu padengtomis pakrantėmis. Todėl Balžio ežeras yra mėgstama vilniečių poilsio ir pramogų vieta, ypač vasarą. Šiaurinėje pakrantėje vasarą veikia vandens slidinėjimo trasa, yra įrengti paplūdimiai. Iki ežero veža 39 maršruto autobusas, pakrantėse yra Šilo mikrorajono statiniai. Ežere gausu žuvies, veisiasi vandens paukščiai (didžiosios, kuoduotosios antys).
Kaip pateikti į Balžio Ež. viešuoju transportu - Apie vietovę
Atvaizdas gali būti saugomas autorinių teisių. Sužinokite daugiau Wikipedia puslapyje
Moovit - Jūsų vietinių kelionių programėlė Android ir iOS įrenginiams
Moovit Lengviau nuvykti iki Balžio Ež. su programėle!