Kaip Klaipėda nukeliauti iki Baltic Hair naudojantis Autobusas?

Pradžia
Pabaiga
Ieškoti

Questions & Answers

Kokios stotelės arčiausiai Baltic Hair?

Artimiausios stotelės prie Baltic Hair yra:

  • Kauno St. yra už 401 metrai , 6 minučių pėsčiomis.
  • Ąžuolyno St. yra už 446 metrai , 6 minučių pėsčiomis.
  • Arenos St. yra už 721 metrai , 10 minučių pėsčiomis.
  • Šilo St. yra už 738 metrai , 10 minučių pėsčiomis.

Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Baltic Hair?

Šie Autobusas maršrutai stoja prie Baltic Hair: 10, 14, 27, 4, 8.

Moovit yra Nr. 1 kelionių programėlė pasaulyje.
Palaiko daugiau kaip 3000 miestų 92+ pasaulio šalių!
Google Play badge AppStore badge

Viešasis transportas iki Baltic Hair Klaipėda mieste

Galvojate, kaip patekti į Baltic Hair Klaipėda, Lietuva? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki Baltic Hair su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki Baltic Hair realiu laiku.

Ieškote artimiausios stotelės ar stoties, padėsiančios patekti į Baltic Hair? Peržiūrėkite šį artimiausių stotelių sąrašą: Kauno St.; Ąžuolyno St.; Arenos St.; Šilo St..

Iki Baltic Hair galite nuvažiuoti Autobusas. Štai maršrutai ir kryptys, kurių stotelės yra netoliese - Autobusas: 10, 14, 27, 4, 8

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki Baltic Hair lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į Baltic Hair lengva, dėl ko daugiau kaip 460 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Klaipėda, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

Baltic Hair, Klaipėda
Lengviau nuvykti iki Baltic Hair su programėle!