Kaip Klaipėda nukeliauti iki Bauhof naudojantis Autobusas

Pradžia
Pabaiga
Ieškoti

Questions & Answers

Kokios stotelės arčiausiai Bauhof?

Artimiausios stotelės prie Bauhof yra:

  • Dubysos St. yra už 250 metrai , 4 minučių pėsčiomis.
  • Klaipėdos Energijos St. yra už 282 metrai , 4 minučių pėsčiomis.
  • Degalinės St. yra už 475 metrai , 7 minučių pėsčiomis.

Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Bauhof?

Šie Autobusas maršrutai stoja prie Bauhof: 15, 19, 27, 41.

Moovit yra Nr. 1 kelionių programėlė pasaulyje.
Palaiko daugiau kaip 2800 miestų 92+ pasaulio šalių!
Google Play badge AppStore badge

Viešasis transportas iki Bauhof Klaipėda mieste

Galvojate, kaip patekti į Bauhof Klaipėda, Lietuva? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki Bauhof su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki Bauhof realiu laiku.

Ieškote artimiausios stotelės ar stoties, padėsiančios patekti į Bauhof? Peržiūrėkite šį artimiausių stotelių sąrašą: Dubysos St.; Klaipėdos Energijos St.; Degalinės St..

Iki Bauhof galite nuvažiuoti Autobusas. Štai maršrutai ir kryptys, kurių stotelės yra netoliese - Autobusas: 15, 19, 27, 41.

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki Bauhof lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į Bauhof lengva, dėl ko daugiau kaip 460 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Klaipėda, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

Bauhof, Klaipėda
Moovit - Jūsų vietinių kelionių programėlė Android ir iOS įrenginiams
Moovit Lengviau nuvykti iki Bauhof su programėle!