Kaip Vilnius nukeliauti iki Bernardinų Bažnyčia naudojantis Autobusas arba Troleibusas

Pradžia
Pabaiga
Ieškoti
Bernardinų Bažnyčia, Vilnius Atvaizdas gali būti saugomas autorinių teisių. Sužinokite daugiau Wikipedia puslapyje

Kelio nurodymai į Bernardinų Bažnyčia (Vilnius) su viešuoju transportu

Šio transporto maršrutai eina netoli Bernardinų Bažnyčia - Autobusas: 10, 11.

Kaip patekti į Bernardinų Bažnyčia naudojant Autobusas

Paspauskite ant Autobusas maršruto, kad pamatytumėte išsamius kelio nurodymus, atvykimo laikus ir atnaujintus tvarkaraščius.

Iš Vilniaus Universiteto Matematikos Ir Informatikos Fakultetas 30 min
Ėjimas
Autobusas - 1010
Iš Maxima X 46 min
Autobusas - 7676
Autobusas - 1010
Iš Justiniškės 35 min
Autobusas - 4343
Autobusas - 1010
Iš Iki Grigiškės 82 min
Autobusas - 5959
Autobusas - 1111
Iš Pagiriai 64 min
Autobusas - 7878
Autobusas - 3434
Autobusas - 1010

Questions & Answers

Kokios stotelės arčiausiai Bernardinų Bažnyčia?

Artimiausios stotelės prie Bernardinų Bažnyčia yra:

  • Dailės Akademija yra už 134 metrai , 2 minučių pėsčiomis.
  • Bernardinų Sodas yra už 328 metrai , 5 minučių pėsčiomis.
  • Vilnios St. yra už 388 metrai , 6 minučių pėsčiomis.
  • Užupio St. yra už 408 metrai , 6 minučių pėsčiomis.

Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Bernardinų Bažnyčia?

Šie Autobusas maršrutai stoja prie Bernardinų Bažnyčia: 10, 11.

Bernardinų Bažnyčia, Vilnius Atvaizdas gali būti saugomas autorinių teisių. Sužinokite daugiau Wikipedia puslapyje
Moovit yra Nr. 1 kelionių programėlė pasaulyje.
Palaiko daugiau kaip 2800 miestų 92+ pasaulio šalių!
Google Play badge AppStore badge

Viešasis transportas iki Bernardinų Bažnyčia Vilnius mieste

Galvojate, kaip patekti į Bernardinų Bažnyčia Vilnius, Lietuva? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki Bernardinų Bažnyčia su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki Bernardinų Bažnyčia realiu laiku.

Ieškote artimiausios stotelės ar stoties, padėsiančios patekti į Bernardinų Bažnyčia? Peržiūrėkite šį artimiausių stotelių sąrašą: Dailės Akademija; Bernardinų Sodas; Vilnios St.; Užupio St..

Iki Bernardinų Bažnyčia galite nuvažiuoti Autobusas arba Troleibusas. Štai maršrutai ir kryptys, kurių stotelės yra netoliese - Autobusas: 10, 11.

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki Bernardinų Bažnyčia lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į Bernardinų Bažnyčia lengva, dėl ko daugiau kaip 460 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Vilnius, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

Bernardinų Bažnyčia
Bernardinų Bažnyčia Vilniaus Šv. Pranciškaus Asyžiečio bažnyčia, plačiau žinoma kaip Vilniaus Bernardinų bažnyčia, stovi Vilniaus senamiestyje, kairiajame Vilnios krante šalia Sereikiškių parko, tradiciškai vadintu Bernardinų sodu. Ji priklauso vienuoliams bernardinams. Mišios laikomos lietuvių, lotynų ir anglų kalbomis. Su Šv. Onos bažnyčia ir vienuolyno pastatais sudaro reikšmingiausią Lietuvoje gotikos stiliaus pastatų ansamblį. Bažnyčios gotikinės dalies architektu laikomas Mykolas Enkingeris. Pirmoji nedidelė medinė bažnyčia sudegė 1475 m. Netrukus pradėta statyti mūrinė bažnyčia nebuvo baigta, nes 1500 m. nusėdo pamatas, sienose atsirado plyšiai, griuvo skliautai. Viską teko nugriauti išskyrus zakristiją bei presbiteriją. Bažnyčia ne kartą nukentėjo nuo karų ir gaisrų. Po 1564 m. gaisro sumūryti šias dienas pasiekę krištoliniai ir tinkliniai skliautai. Priešais buvusį gotikinį portalą pristatytas priangis, atsirado sienų puošyba. Didžiausias gotikos kulto pastatas Lietuvoje. Halės ilgis – 42,2 m, plotis – 24,0 m. Centrinė nava yra dvigubai platesnė už šoninės. Centrinės navos tęsinys – žemesnė ir trumpesnė (20,2 m ilgio ir 13,0 m pločio) presbiterija, atskirta smailia arka ir užbaigta trisiene apside. XVI amžiaus pradžioje bažnyčia buvo įkomponuota į Vilniaus gynybinės sienos statybas, todėl sienose yra šaudymo angų. Šiaurinėje pusėje prie bažnyčios šliejasi vienuolynas. Jis pastatytas kaip ir bažnyčia – XVI a. pr. Daug kartų rekonstruotas. Iki 1746 m. vienuolyne būta hipokaustinės šildymo sistemos. Panašios sistemos buvo Trakų salos pilyje, Vilniaus aukštutinėje pilyje, Kauno rotušėje. Sovietmečiu buvo uždaryta. Bažnyčioje vertinga XVI a. sienų tapyba ir seniausia Lietuvoje XV amžiaus meniška Nukryžiuotojo skulptūra. XIX a. Bažnyčioje įrengti vargonai.
Kaip pateikti į Bernardinų Bažnyčia viešuoju transportu - Apie vietovę
Atvaizdas gali būti saugomas autorinių teisių. Sužinokite daugiau Wikipedia puslapyje
Moovit - Jūsų vietinių kelionių programėlė Android ir iOS įrenginiams
Moovit Lengviau nuvykti iki Bernardinų Bažnyčia su programėle!