Pereiti prie pagrindinio turinio

Kaip Klaipėda nukeliauti iki Check-in DFDS Seaways naudojantis Autobusas?

Žr. Check-in DFDS Seaways, Klaipėda, žemėlapyje

Check-in DFDS Seaways žemėlapis

Kaip patekti į Check-in DFDS Seaways naudojant Autobusas?

Paspauskite ant Autobusas maršruto, kad pamatytumėte išsamius kelio nurodymus, atvykimo laikus ir atnaujintus tvarkaraščius.

Autobusasmaršrutai į Check-in DFDS Seaways Klaipėda mieste

Maršruto pavadinimasKryptis
Questions & Answers
  • Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Check-in DFDS Seaways?

    Šie Autobusas maršrutai stoja prie Check-in DFDS Seaways:1, 12

Žr. Check-in DFDS Seaways, Klaipėda, žemėlapyje

Check-in DFDS Seaways žemėlapis
Populiariausia pasaulyje Klaipėda miesto mobilumo programėlė.
Visos vietinio transporto galimybės vienoje programėlėje

Viešasis transportas iki Check-in DFDS Seaways Klaipėda mieste

Galvojate, kaip patekti į Check-in DFDS Seaways Klaipėda, Lietuva? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki Check-in DFDS Seaways su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki Check-in DFDS Seaways realiu laiku.

Autobusas:112

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki Check-in DFDS Seaways lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į Check-in DFDS Seaways lengva, dėl ko daugiau kaip 1.5 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Klaipėda, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

Use the app to navigate to popular places including to the airport, hospital, stadium, grocery store, mall, coffee shop, school, college, and university.

Check-in DFDS Seaways, Klaipėda

Moovit

1.19M+ atsiliepimų
Transit iconTransit iconTransit iconTransit iconTransit iconTransit iconTransit iconTransit iconTransit iconTransit icon
Lengviau patekti į Check-in DFDS Seaways su...