Kaip Vilnius nukeliauti iki Didieji Gulbinai naudojantis Autobusas

Pradžia
Pabaiga
Ieškoti

Questions & Answers

Kokios stotelės arčiausiai Didieji Gulbinai?

Artimiausios stotelės prie Didieji Gulbinai yra:

  • Samanų St. yra už 474 metrai , 7 minučių pėsčiomis.
  • Kiparisų St. yra už 971 metrai , 13 minučių pėsčiomis.
  • Vanaginės Žiedas yra už 1083 metrai , 14 minučių pėsčiomis.

Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Didieji Gulbinai?

Šie Autobusas maršrutai stoja prie Didieji Gulbinai: 87.

Didieji Gulbinai, Vilnius Atvaizdas gali būti saugomas autorinių teisių. Sužinokite daugiau Wikipedia puslapyje
Moovit yra Nr. 1 kelionių programėlė pasaulyje.
Palaiko daugiau kaip 2800 miestų 92+ pasaulio šalių!
Google Play badge AppStore badge

Viešasis transportas iki Didieji Gulbinai Vilnius mieste

Galvojate, kaip patekti į Didieji Gulbinai Vilnius, Lietuva? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki Didieji Gulbinai su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki Didieji Gulbinai realiu laiku.

Ieškote artimiausios stotelės ar stoties, padėsiančios patekti į Didieji Gulbinai? Peržiūrėkite šį artimiausių stotelių sąrašą: Samanų St.; Kiparisų St.; Vanaginės Žiedas.

Iki Didieji Gulbinai galite nuvažiuoti Autobusas. Štai maršrutai ir kryptys, kurių stotelės yra netoliese - Autobusas: 87.

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki Didieji Gulbinai lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į Didieji Gulbinai lengva, dėl ko daugiau kaip 460 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Vilnius, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

Didieji Gulbinai
Didieji Gulbinai Didieji Gulbinai – kaimas Vilniaus rajono savivaldybėje, 1 km į rytus nuo Didžiosios Riešės, 2 km į pietus nuo Kalino, tarp kelio A14 Vilnius–Utena ir Riešės upelio. Pietinė kaimo dalis prijungta prie Vilniaus. Būdingos nausėdijos (statybos prasidėjo po 2000 m.), besiplečiančios į vaizdingą pievą Riešės aukštumoje. Į rytus nuo kaimo, Gulbino ežero saloje, stūkso Didžiųjų Gulbinų piliakalnis.
Kaip pateikti į Didieji Gulbinai viešuoju transportu - Apie vietovę
Atvaizdas gali būti saugomas autorinių teisių. Sužinokite daugiau Wikipedia puslapyje
Moovit - Jūsų vietinių kelionių programėlė Android ir iOS įrenginiams
Moovit Lengviau nuvykti iki Didieji Gulbinai su programėle!