East Midlands, Jungtinė Karalystė

Pradžia
Pabaiga
Ieškoti

Keliaukite po East Midlands, viešuoju transportu! Keliavimas po East Midlands dar niekada nebuvo toks paprastas - peržiūrėkite išsamius nurodymus iki lankytinų vietų, gatvių ar stotelių.


Taip pat galite peržiūrėti East Midlands maršrutų žemėlapius, autobusų ir traukinių tvarkaraščius, atvykimo laikus, kad visuomet žinotumėte, kaip East Midlands nukeliauti į bet kurią vietą.

Įdomu kaip koks yra keliavimas East Midlands, lyginant su kitais pasaulio miestais? Moovit viešojo transporto indeksas rodo faktus ir statistiką apie viešojo transporto naudojimą daugiau kaip 150 miestų. Galite pamatyti vidutinį kelionių ir laukimo laiką, atstumą, kurį žmonės viešuoju transportu nukeliauja iki darbo ir vidutinį atstumą, kurį East Midlands gyventojai kasdien įveikia pėsčiomis. Pamatykite, kokie Traukinys, Autobusas ir kokios stotelės yra populiariausios East Midlands, ir dar daug kitų dalykų!

East Midlands turi 2 keliavimo būdų, įskaitant: Traukinys, Autobusas, kuriuos teikia kelios transporto kompanijos, įskaitant National Rail, Nottingham City Trs., Arriva Midlands, First, Yourbus, Stagecoach, Trent Barton, High Peak, TM Travel, Other Operators.

Moovit yra Nr. 1 kelionių programėlė pasaulyje.
Palaiko daugiau kaip 1500 miestų 79+ pasaulio šalių!
Google Play badge AppStore badge

Traukinys Maršrutai East Midlands, kuriuos siūlo National Rail

Moovit - Jūsų vietinių kelionių programėlė Android ir iOS įrenginiams
Moovit Atvykimo laikai, tvarkaraščiai, žemėlapiai gyvai