East Midlands, Jungtinė Karalystė

Pradžia
Pabaiga
Ieškoti

Keliaukite po East Midlands, viešuoju transportu! Keliavimas po East Midlands dar niekada nebuvo toks paprastas - peržiūrėkite išsamius nurodymus iki lankytinų vietų, gatvių ar stotelių.


Taip pat galite peržiūrėti East Midlands maršrutų žemėlapius, autobusų ir traukinių tvarkaraščius, atvykimo laikus, kad visuomet žinotumėte, kaip East Midlands nukeliauti į bet kurią vietą.

Įdomu, koks yra East Midlands viešasis transportas, lyginant su kitais miestais visame pasaulyje? Moovit viešojo transporto indeksas rodo faktus ir statistiką apie viešojo transporto naudojimą daugiau kaip 150 miestų.
Sužinokite vidutinius kelionių ir laukimų laikus, žmonių nukeliaujamus atstumus iki darbo ir vidutinį atstumą, kurį žmonės East Midlands nueina kasdien. Taip pat sužinokite,
kokie Traukinys, Autobusas ir stotelės yra patys populiariausi East Midlands mieste, ir dar daugiau!

East Midlands turi 2 keliavimo būdų, įskaitant: Traukinys, Autobusas, kuriuos teikia kelios transporto kompanijos, įskaitant National Rail, Nottingham City Trs., Arriva Midlands, First, Yourbus, Stagecoach, Trent Barton, High Peak, Kinchbus, Brylaine Travel.

Moovit yra Nr. 1 kelionių programėlė pasaulyje.
Palaiko daugiau kaip 1500 miestų 79+ pasaulio šalių!
Google Play badge AppStore badge

Traukinys Maršrutai East Midlands, kuriuos siūlo National Rail

Moovit - Jūsų vietinių kelionių programėlė Android ir iOS įrenginiams
Moovit Atvykimo laikai, tvarkaraščiai, žemėlapiai gyvai