Kaip Vilniaus nukeliauti iki Fresh media naudojantis Autobusas?

Pradžia
Pabaiga
Ieškoti

Questions & Answers

Kokios stotelės arčiausiai Fresh media?

Artimiausios stotelės prie Fresh media yra:

  • Stasio Lozoraičio St. yra už 358 metrai , 5 minučių pėsčiomis.
  • Jurgio Baltrušaičio St. yra už 454 metrai , 7 minučių pėsčiomis.
  • Pašilaičių Žiedas yra už 733 metrai , 10 minučių pėsčiomis.

Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Fresh media?

Šie Autobusas maršrutai stoja prie Fresh media: 24, 2G, 3G, 5, 52.

Populiariausia pasaulyje Vilnius miesto mobilumo programėlė.
Visos vietinio transporto galimybės vienoje programėlėje
Google Play badge AppStore badge

Viešasis transportas iki Fresh media Vilniaus mieste

Galvojate, kaip patekti į Fresh media Vilniaus, Lietuva? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki Fresh media su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki Fresh media realiu laiku.

Ieškote artimiausios stotelės ar stoties, padėsiančios patekti į Fresh media? Peržiūrėkite šį artimiausių stotelių sąrašą: Stasio Lozoraičio St.; Jurgio Baltrušaičio St.; Pašilaičių Žiedas.

Iki Fresh media galite nuvažiuoti Autobusas. Štai maršrutai ir kryptys, kurių stotelės yra netoliese - Autobusas: 24, 2G, 3G, 5, 52

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki Fresh media lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į Fresh media lengva, dėl ko daugiau kaip 720 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Vilniaus, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

Fresh media, Vilniaus
Lengviau nuvykti iki Fresh media su programėle!