Kaip Vilniaus nukeliauti iki Grūstis Ukmergės g. naudojantis Autobusas?

Pradžia
Pabaiga
Ieškoti

Questions & Answers

Kokios stotelės arčiausiai Grūstis Ukmergės g.?

Artimiausios stotelės prie Grūstis Ukmergės g. yra:

  • Šeškinės Poliklinika yra už 943 metrai , 13 minučių pėsčiomis.

Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Grūstis Ukmergės g.?

Šie Autobusas maršrutai stoja prie Grūstis Ukmergės g.: 24, 3G, 43, 75.

Moovit yra Nr. 1 kelionių programėlė pasaulyje.
Palaiko daugiau kaip 3000 miestų 92+ pasaulio šalių!
Google Play badge AppStore badge

Viešasis transportas iki Grūstis Ukmergės g. Vilniaus mieste

Galvojate, kaip patekti į Grūstis Ukmergės g. Vilniaus, Lietuva? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki Grūstis Ukmergės g. su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki Grūstis Ukmergės g. realiu laiku.

Ieškote artimiausios stotelės ar stoties, padėsiančios patekti į Grūstis Ukmergės g.? Peržiūrėkite šį artimiausių stotelių sąrašą: Šeškinės Poliklinika.

Iki Grūstis Ukmergės g. galite nuvažiuoti Autobusas. Štai maršrutai ir kryptys, kurių stotelės yra netoliese - Autobusas: 24, 3G, 43, 75

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki Grūstis Ukmergės g. lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į Grūstis Ukmergės g. lengva, dėl ko daugiau kaip 460 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Vilniaus, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

Grūstis Ukmergės g., Vilniaus
Lengviau nuvykti iki Grūstis Ukmergės g. su programėle!