Pereiti prie pagrindinio turinio

Kaip Druskininkai nukeliauti iki Grūto Parkas naudojantis Autobusas?

Žr. Grūto Parkas, Druskininkai, žemėlapyje

Grūto Parkas žemėlapis

Autobusas stotelės šalia Grūto Parkas Druskininkai

Stotelės pavadinimasAtstumas
Grūto Parkas13 min ėjimo.

Autobusasmaršrutai į Grūto Parkas Druskininkai mieste

Maršruto pavadinimasKryptis
2ALaisvės aikštė - Viečiūnai - Grūto parkas
2BLaisvės aikštė - Viečiūnai - Papartis - Grūto parkas
2CLaisvės aikštė - Ratnyčia - Viečiūnai - Grūto parkas
Questions & Answers
 • Kokios stotelės arčiausiai Grūto Parkas?

  Artimiausios stotelės prie Grūto Parkas yra:

  • Grūto Parkas yra už 930 metrai , 13 minučių pėsčiomis.
  Plačiau
 • Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Grūto Parkas?

  Šie Autobusas maršrutai stoja prie Grūto Parkas: 2A.

  Plačiau

Žr. Grūto Parkas, Druskininkai, žemėlapyje

Grūto Parkas žemėlapis
Populiariausia pasaulyje Druskininkai miesto mobilumo programėlė.
Visos vietinio transporto galimybės vienoje programėlėje
Get it on Google PlayDownload on the App Store

Viešasis transportas iki Grūto Parkas Druskininkai mieste

Galvojate, kaip patekti į Grūto Parkas Druskininkai, Lietuva? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki Grūto Parkas su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki Grūto Parkas realiu laiku.

Ieškote artimiausios stotelės ar stoties, padėsiančios patekti į Grūto Parkas? Peržiūrėkite šį artimiausių stotelių sąrašą: Grūto Parkas.

Iki Grūto Parkas galite nuvažiuoti Autobusas. Štai maršrutai ir kryptys, kurių stotelės yra netoliese - Autobusas: 2A

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki Grūto Parkas lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į Grūto Parkas lengva, dėl ko daugiau kaip 1.5 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Druskininkai, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

Grūto Parkas
Grūto ParkasGrūto parkas – Grūto kaime netoli Druskininkų esantis parkas, kuriame įrengta socialistinio realizmo dvasia sukurtų tarybinio laikotarpio veikėjų skulptūrų ekspozicija. Atidarytas 2001 m. balandžio 1 d. Steigėjas – Viliumas Malinauskas. Lietuvai 1990 m. atgavus nepriklausomybę, čia buvo perkelta dauguma iki tol reikšmingose vietose stovėjusių skulptūrų. Parkas įkurtas Dzūkijos nacionalinio parko pelkėse. Parke – daugiau kaip 100 sovietmečio politinių lyderių statulų. Taip pat jame veikia zoologijos sodas, įkurtas 2001 m., restoranas, paveikslų galerija. Grūto parke kasmet rengiama „sovietinė“ šventė. 20 ha parko teritorija dėl išsidėsčiusių sargybos bokštelių, lagerių fragmentų ir sovietmečio elementų, primena Sibirą. 2006 m. Grūto parkas, bendradarbiaudamas su ekspertais iš Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centro bei UAB „Audiogidas“, pirmasis iš visų Lietuvos muziejų įsigijo profesionalią audiogidų įrangą audioekskursijoms lietuvių, anglų, vokiečių, prancūzų, rusų ir lenkų kalbomis.
Kaip pateikti į Grūto Parkas viešuoju transportu - Apie vietovę

Viešojo transporto maršrutai su stotelėmis arčiausiai Grūto Parkas Druskininkai mieste