Kaip Konopnica nukeliauti iki Gs naudojantis Autobusas arba Keltuvas

Pradžia
Pabaiga
Ieškoti

Questions & Answers

Kokios stotelės arčiausiai Gs?

  • Artimiausios stotelės prie Gs yra:
    • Kozubszczyzna - Urząd Gminy 04 yra už 478 metrai , 7 minučių pėsčiomis
    • Kozubszczyzna - Urząd Gminy 03 yra už 478 metrai , 7 minučių pėsčiomis

Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Gs?

Gauti nurodymus
Moovit yra Nr. 1 kelionių programėlė pasaulyje.
Palaiko daugiau kaip 2700 miestų 86+ pasaulio šalių!
Google Play badge AppStore badge
Pridėti šį ženkliuką į savo tinklalapį Paspauskite ir nukopijuokite HTML

Galvojate, kaip patekti į Gs Konopnica, Lenkija? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki Gs su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki Gs realiu laiku.

Ieškote artimiausios stotelės ar stoties, padėsiančios patekti į Gs? Peržiūrėkite šį artimiausių stotelių sąrašą: Kozubszczyzna - Urząd Gminy 04; Kozubszczyzna - Urząd Gminy 03.

Iki Gs galite nuvažiuoti Autobusas arba Keltuvas. Štai maršrutai ir kryptys, kurių stotelės yra netoliese - Autobusas: 12, 85.

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki Gs lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į Gs lengva, dėl ko daugiau kaip 300 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Konopnica, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

Gs, Konopnica
Moovit - Jūsų vietinių kelionių programėlė Android ir iOS įrenginiams
Moovit Atvykimo laikai, tvarkaraščiai, žemėlapiai ir kita realiu laiku