Kaip Vilnius nukeliauti iki Iki Bendorėliai naudojantis Autobusas arba Troleibusas?

Pradžia
Pabaiga
Ieškoti

Questions & Answers

Kokios stotelės arčiausiai Iki Bendorėliai?

Artimiausios stotelės prie Iki Bendorėliai yra:

  • Durpynas yra už 141 metrai , 3 minučių pėsčiomis.

Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Iki Bendorėliai?

Šie Autobusas maršrutai stoja prie Iki Bendorėliai: 87.

Populiariausia pasaulyje Vilnius miesto mobilumo programėlė.
Visos vietinio transporto galimybės vienoje programėlėje
Google Play badge AppStore badge

Viešasis transportas iki Iki Bendorėliai Vilnius mieste

Galvojate, kaip patekti į Iki Bendorėliai Vilnius, Lietuva? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki Iki Bendorėliai su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki Iki Bendorėliai realiu laiku.

Ieškote artimiausios stotelės ar stoties, padėsiančios patekti į Iki Bendorėliai? Peržiūrėkite šį artimiausių stotelių sąrašą: Durpynas.

Iki Iki Bendorėliai galite nuvažiuoti Autobusas arba Troleibusas. Štai maršrutai ir kryptys, kurių stotelės yra netoliese - Autobusas: 87

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki Iki Bendorėliai lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į Iki Bendorėliai lengva, dėl ko daugiau kaip 720 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Vilnius, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

Iki Bendorėliai

Artimiausios stotelės prie Iki Bendorėliai Vilnius mieste

Autobusas stotelės, esančios arčiausiai Iki Bendorėliai Vilnius mieste

Lengviau nuvykti iki Iki Bendorėliai su programėle!