Kaip Klaipėda nukeliauti iki Kàrma bar naudojantis Autobusas?

Pradžia
Pabaiga
Ieškoti

Questions & Answers

Kokios stotelės arčiausiai Kàrma bar?

Artimiausios stotelės prie Kàrma bar yra:

  • Senamiesčio St. yra už 267 metrai , 4 minučių pėsčiomis.
  • Teatro St. yra už 438 metrai , 6 minučių pėsčiomis.
  • Savivaldybės St. yra už 460 metrai , 7 minučių pėsčiomis.
  • Senosios Perkėlos St. yra už 490 metrai , 7 minučių pėsčiomis.

Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Kàrma bar?

Šie Autobusas maršrutai stoja prie Kàrma bar: 17, 26, 4, M5, M6, M8.

Moovit yra Nr. 1 kelionių programėlė pasaulyje.
Palaiko daugiau kaip 3000 miestų 92+ pasaulio šalių!
Google Play badge AppStore badge

Viešasis transportas iki Kàrma bar Klaipėda mieste

Galvojate, kaip patekti į Kàrma bar Klaipėda, Lietuva? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki Kàrma bar su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki Kàrma bar realiu laiku.

Ieškote artimiausios stotelės ar stoties, padėsiančios patekti į Kàrma bar? Peržiūrėkite šį artimiausių stotelių sąrašą: Senamiesčio St.; Teatro St.; Savivaldybės St.; Senosios Perkėlos St..

Iki Kàrma bar galite nuvažiuoti Autobusas. Štai maršrutai ir kryptys, kurių stotelės yra netoliese - Autobusas: 17, 26, 4, M5, M6, M8

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki Kàrma bar lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į Kàrma bar lengva, dėl ko daugiau kaip 460 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Klaipėda, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

Kàrma bar, Klaipėda
Lengviau nuvykti iki Kàrma bar su programėle!