Kaip Vilnius nukeliauti iki Karoliniškės naudojantis Autobusas arba Troleibusas

Pradžia
Pabaiga
Ieškoti

Kelio nurodymai į Karoliniškės (Vilnius) su viešuoju transportu

Spustelėkite ant maršruto, kad gautumėte atnaujintus tvarkaraščius, atvykimo laikus ir išsamius nurodymus.

Spustelėkite and maršruto, kad pamatytumėte atnaujintus tvarkaraščius

Kaip patekti į Karoliniškės naudojant Autobusas

Paspauskite ant Autobusas maršruto, kad pamatytumėte išsamius kelio nurodymus, atvykimo laikus ir atnaujintus tvarkaraščius.

Iš Maxima X 49 min
Autobusas - 6666
Autobusas - 4949
Iš Visoriai 44 min
Autobusas - 3434
Autobusas - 2G2G
Ėjimas
Iš Trakų Vokės Dvaro Rūmai 56 min
Autobusas - 5151
Autobusas - 2020
Autobusas - 5555
Ėjimas
Iš Vaikų Ligoninė 36 min
Autobusas - 2G2G
Ėjimas
Iš Galgiai 70 min
Autobusas - 1818
Autobusas - 4G4G
Autobusas - 116116

Questions & Answers

Kokios stotelės arčiausiai Karoliniškės?

  • Artimiausios stotelės prie Karoliniškės yra:
    • Laisvės Prospektas yra už 242 metrai , 4 minučių pėsčiomis
    • Karoliniškių Poliklinika yra už 320 metrai , 5 minučių pėsčiomis
    • Karoliniškės yra už 419 metrai , 6 minučių pėsčiomis

Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Karoliniškės?

Kokie Troleibusas maršrutai stoja prie Karoliniškės?

Gauti nurodymus
Moovit yra Nr. 1 kelionių programėlė pasaulyje.
Palaiko daugiau kaip 2700 miestų 86+ pasaulio šalių!
Google Play badge AppStore badge
Pridėti šį ženkliuką į savo tinklalapį Paspauskite ir nukopijuokite HTML

Galvojate, kaip patekti į Karoliniškės Vilnius, Lietuva? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki Karoliniškės su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki Karoliniškės realiu laiku.

Ieškote artimiausios stotelės ar stoties, padėsiančios patekti į Karoliniškės? Peržiūrėkite šį artimiausių stotelių sąrašą: Laisvės Prospektas; Karoliniškių Poliklinika; Karoliniškės.

Iki Karoliniškės galite nuvažiuoti Autobusas arba Troleibusas. Štai maršrutai ir kryptys, kurių stotelės yra netoliese - Autobusas: 116, 2G, 49, 55; Troleibusas: 18, 9.

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki Karoliniškės lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į Karoliniškės lengva, dėl ko daugiau kaip 300 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Vilnius, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

Karoliniškės
Karoliniškės Karoliniškės – Vilniaus miesto dalis miesto vakaruose, Neries dešiniajame krante, į vakarus nuo Žvėryno ir į šiaurę nuo Lazdynų. Karoliniškių seniūnija. Karoliniškėse stovi aukščiausias Lietuvos statinys – Vilniaus televizijos bokštas. Taip pat šiame rajone įsikūręs VSDF („Sodros“) Vilniaus skyriaus administracinis pastatas, Mokslo ir enciklopedijų leidybos institutas. Rajone yra poliklinika, 3 gimnazijos (lietuvių, rusų ir lenkų kalbomis), 2 vidurinės mokyklos (lietuvių ir baltarusių kalbomis), pagrindinės ir muzikos mokyklos. 10 vaikų lopšelių-darželių, vaikų invalidų ugdymo centras, Ugniagesių gelbėtojų rengimo centras. Vyrauja daugiabučiai gyvenamieji namai (5, 9, 12 aukštų) sujungti į 4-5 korpusų blokus. Karoliniškių teritorijoje yra Karoliniškių draustinis, Pasakų parkas. Karoliniškės išsidėsčiusios tarp Sudervės upelio slėnio ir Neries skardžio (Plikakalnio atodangos). 150 ha plote įsteigtas Karoliniškių landšaftinis draustinis, Pasakų parką puošia medinės pasakų veikėjų skulptūros. Prie Vilniaus televizijos bokšto memorialo, įamžinančio 1991 m. sausio 13-osios įvykius, kasmet finišuoja jiems skirtas tradicinis bėgimas, pavasarį vyksta Gegužinės pamaldos, prieš Kalėdas bokštas puošiamas kaip didžiausia Lietuvos eglutė.
Kaip pateikti į Karoliniškės viešuoju transportu - Apie vietovę
Moovit - Jūsų vietinių kelionių programėlė Android ir iOS įrenginiams
Moovit Atvykimo laikai, tvarkaraščiai, žemėlapiai ir kita realiu laiku