Kaip Vilnius nukeliauti iki Karoliniškės naudojantis Autobusas arba Troleibusas

Pradžia
Pabaiga
Ieškoti

Kelio nurodymai į Karoliniškės (Vilnius) su viešuoju transportu

Spustelėkite ant maršruto, kad gautumėte atnaujintus tvarkaraščius, atvykimo laikus ir išsamius nurodymus.

Spustelėkite and maršruto, kad pamatytumėte atnaujintus tvarkaraščius

Kaip patekti į Karoliniškės naudojant Autobusas

Paspauskite ant Autobusas maršruto, kad pamatytumėte išsamius kelio nurodymus, atvykimo laikus ir atnaujintus tvarkaraščius.

Iš Salento Disco Pub 40 min
Ėjimas
Autobusas - 5353
Autobusas - 2G2G
Iš Iki Pagiriai 65 min
Autobusas - 7878
Autobusas - 2G2G
Iš Maxima X 48 min
Autobusas - 7676
Autobusas - 2G2G
Iš Iki Jeruzalė 29 min
Autobusas - 2G2G
Iš Vilniaus Geležinkelio Stotis 29 min
Autobusas - 2G2G

Questions & Answers

Kokios stotelės arčiausiai Karoliniškės?

  • Artimiausios stotelės prie Karoliniškės yra:
    • Karoliniškių Poliklinika yra už 156 metrai , 3 minučių pėsčiomis
    • Karoliniškės yra už 270 metrai , 5 minučių pėsčiomis
    • Televizijos Bokštas yra už 459 metrai , 7 minučių pėsčiomis

Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Karoliniškės?

Kokie Troleibusas maršrutai stoja prie Karoliniškės?

Gauti nurodymus
Moovit yra Nr. 1 kelionių programėlė pasaulyje.
Palaiko daugiau kaip 2600 miestų 85+ pasaulio šalių!
Google Play badge AppStore badge
Pridėti šį ženkliuką į savo tinklalapį Paspauskite ir nukopijuokite HTML

Ieškote kelio nurodymų į Karoliniškės Vilnius, Lietuva?

Kelionė iki Karoliniškės ką tik tapo daug paprastesnė su Moovit. Gaukite kelio nurodymus ir raskite artimiausią stotelę naudodamiesi Moovit programėle arba Moovit tinklalapiu.

Autobusas arba Troleibusas yra aktualios viešojo transporto alterantyvos, kuriomis galima pasinaudoti tikslo pasiekimui. Šie maršrutai važiuoja netoli Karoliniškės - Autobusas: 2G; Troleibusas: 1, 16.

Ieškote stotelės, kuri būtų arti paskirties taško? Išbandykite šias transporto alterantyvas: Karoliniškių Poliklinika; Karoliniškės; Televizijos Bokštas.

Naudojate specifinę programėlę autobusų grafikų tikrinimui? Ir kitą programėlę traukiniams? Su Moovit jūs turite visą viešojo transporto informaciją vienoje nemokamoje ir lengvai naudojamoje programėlėje.

Moovit padeda rasti greičiausią kelią iki Karoliniškės su atnaujintais grafikais. Atsisiųskite mūsų programėlę, kad gautumėte išsamius nurodymus, tvarkaraščių apskaičiavimą realiu laiku ir artimiausių maršrutų rodymą, kurie greičiausiai nugabens jus į Karoliniškės. Atsisiųskite Moovit, kad pamatytumėte, kodėl Google Play parduotuvė ir Apple Store išrinko mus kaip geriausią transporto programėlę.

Karoliniškės
Karoliniškės Karoliniškės – Vilniaus miesto dalis miesto vakaruose, Neries dešiniajame krante, į vakarus nuo Žvėryno ir į šiaurę nuo Lazdynų. Karoliniškių seniūnija. Karoliniškėse stovi aukščiausias Lietuvos statinys – Vilniaus televizijos bokštas. Taip pat šiame rajone įsikūręs VSDF („Sodros“) Vilniaus skyriaus administracinis pastatas, Mokslo ir enciklopedijų leidybos institutas. Rajone yra poliklinika, 3 gimnazijos (lietuvių, rusų ir lenkų kalbomis), 2 vidurinės mokyklos (lietuvių ir baltarusių kalbomis), pagrindinės ir muzikos mokyklos. 10 vaikų lopšelių-darželių, vaikų invalidų ugdymo centras, Ugniagesių gelbėtojų rengimo centras. Vyrauja daugiabučiai gyvenamieji namai (5, 9, 12 aukštų) sujungti į 4-5 korpusų blokus. Karoliniškių teritorijoje yra Karoliniškių draustinis, Pasakų parkas. Karoliniškės išsidėsčiusios tarp Sudervės upelio slėnio ir Neries skardžio (Plikakalnio atodangos). 150 ha plote įsteigtas Karoliniškių landšaftinis draustinis, Pasakų parką puošia medinės pasakų veikėjų skulptūros. Prie Vilniaus televizijos bokšto memorialo, įamžinančio 1991 m. sausio 13-osios įvykius, kasmet finišuoja jiems skirtas tradicinis bėgimas, pavasarį vyksta Gegužinės pamaldos, prieš Kalėdas bokštas puošiamas kaip didžiausia Lietuvos eglutė.
Kaip pateikti į Karoliniškės viešuoju transportu - Apie vietovę

Artimiausios stotelės prie Karoliniškės Vilnius mieste

Autobusas stotelės, esančios arčiausiai Karoliniškės Vilnius mieste Troleibusas stotelės, esančios arčiausiai Karoliniškės Vilnius mieste
Moovit - Jūsų vietinių kelionių programėlė Android ir iOS įrenginiams
Moovit Atvykimo laikai, tvarkaraščiai, žemėlapiai ir kita realiu laiku