Pereiti prie pagrindinio turinio

Kaip Vilnius nukeliauti iki Karoliniškės naudojantis Autobusas arba Troleibusas?

Karoliniškės, Vilnius Atvaizdas gali būti saugomas autorinių teisių. Sužinokite daugiau Wikipedia puslapyje

Kelio nurodymai į Karoliniškės (Vilnius) su viešuoju transportu

Šio transporto maršrutai eina netoli Karoliniškės

Questions & Answers

 • Kokios stotelės arčiausiai Karoliniškės?

  Artimiausios stotelės prie Karoliniškės yra:

  • Karoliniškių Poliklinika yra už 157 metrai , 3 minučių pėsčiomis.
  • Piliakalnio St. yra už 874 metrai , 12 minučių pėsčiomis.
 • Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Karoliniškės?

  Šie Autobusas maršrutai stoja prie Karoliniškės: 116, 2G, 49, 4G, 7.

 • Kokie Troleibusas maršrutai stoja prie Karoliniškės?

  Šie Troleibusas maršrutai stoja prie Karoliniškės: 1, 9.

Karoliniškės, Vilnius Atvaizdas gali būti saugomas autorinių teisių. Sužinokite daugiau Wikipedia puslapyje
Populiariausia pasaulyje Vilnius miesto mobilumo programėlė.
Visos vietinio transporto galimybės vienoje programėlėje
Google Play badge AppStore badge

Viešasis transportas iki Karoliniškės Vilnius mieste

Galvojate, kaip patekti į Karoliniškės Vilnius, Lietuva? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki Karoliniškės su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki Karoliniškės realiu laiku.

Ieškote artimiausios stotelės ar stoties, padėsiančios patekti į Karoliniškės? Peržiūrėkite šį artimiausių stotelių sąrašą: Karoliniškių Poliklinika; Piliakalnio St..

Iki Karoliniškės galite nuvažiuoti Autobusas arba Troleibusas. Štai maršrutai ir kryptys, kurių stotelės yra netoliese - Autobusas: 116, 2G, 49, 4G, 7 Troleibusas: 1, 9

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki Karoliniškės lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į Karoliniškės lengva, dėl ko daugiau kaip 720 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Vilnius, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

Karoliniškės
Karoliniškės Karoliniškės – Vilniaus miesto dalis miesto vakaruose, Neries dešiniajame krante, į vakarus nuo Žvėryno ir į šiaurę nuo Lazdynų. Šiaurėje ribojasi su Viršuliškėmis, vakaruose Vilniaus aplinkkelio atskirtos nuo Gudelių. Sudaro Karoliniškių seniūniją. Karoliniškėse stovi aukščiausias Lietuvos statinys – Vilniaus televizijos bokštas. Taip pat šiame rajone įsikūręs VSDF („Sodros“) Vilniaus skyriaus administracinis pastatas, Mokslo ir enciklopedijų leidybos institutas. Rajone yra poliklinika, 3 gimnazijos (lietuvių, rusų ir lenkų kalbomis), 2 vidurinės mokyklos (lietuvių ir baltarusių kalbomis), pagrindinės ir muzikos mokyklos. 10 vaikų lopšelių-darželių, vaikų invalidų ugdymo centras, Ugniagesių gelbėtojų rengimo centras. Vyrauja daugiabučiai gyvenamieji namai (5, 9, 12 aukštų) sujungti į 4–5 korpusų blokus. Karoliniškių teritorijoje yra Karoliniškių draustinis, Pasakų parkas (jame stovi tautodailininkų ir Vilniaus dailės akademijos studentų medžio skulptūros pasakų motyvais).Karoliniškės išsidėsčiusios tarp Sudervės upelio slėnio ir Neries skardžio (Plikakalnio atodangos). 150 ha plote įsteigtas Karoliniškių landšaftinis draustinis, Pasakų parką puošia medinės pasakų veikėjų skulptūros. Prie Vilniaus televizijos bokšto memorialo, įamžinančio 1991 m. sausio 13-osios įvykius, kasmet finišuoja jiems skirtas tradicinis bėgimas, pavasarį vyksta Gegužinės pamaldos, prieš Kalėdas bokštas puošiamas kaip didžiausia Lietuvos eglutė. Karoliniškes aptarnauja 1, 3, 9, 13, 16, 18 nr. troleibusai, 2G, 7, 49, 54, 55, 59, 69, 116 nr. autobusai. Pagrindiniai VVT mazgai: Pasakų parkas, Karoliniškių, Vaivorykštės st., Vilniaus televizijos bokštas.
Kaip pateikti į Karoliniškės viešuoju transportu - Apie vietovę
Atvaizdas gali būti saugomas autorinių teisių. Sužinokite daugiau Wikipedia puslapyje
Lengviau nuvykti iki Karoliniškės su programėle!