Kaip Vilnius nukeliauti iki Kilobaitas naudojantis Autobusas arba Troleibusas?

Pradžia
Pabaiga
Ieškoti

Questions & Answers

Kokios stotelės arčiausiai Kilobaitas?

Artimiausios stotelės prie Kilobaitas yra:

  • Giedraičių St. yra už 297 metrai , 4 minučių pėsčiomis.
  • Kalvarijų Turgus yra už 678 metrai , 9 minučių pėsčiomis.

Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Kilobaitas?

Šie Autobusas maršrutai stoja prie Kilobaitas: 1G, 30, 49, 53.

Kokie Troleibusas maršrutai stoja prie Kilobaitas?

Šie Troleibusas maršrutai stoja prie Kilobaitas: 6.

Populiariausia pasaulyje Vilnius miesto mobilumo programėlė.
Visos vietinio transporto galimybės vienoje programėlėje
Google Play badge AppStore badge

Viešasis transportas iki Kilobaitas Vilnius mieste

Galvojate, kaip patekti į Kilobaitas Vilnius, Lietuva? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki Kilobaitas su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki Kilobaitas realiu laiku.

Ieškote artimiausios stotelės ar stoties, padėsiančios patekti į Kilobaitas? Peržiūrėkite šį artimiausių stotelių sąrašą: Giedraičių St.; Kalvarijų Turgus.

Iki Kilobaitas galite nuvažiuoti Autobusas arba Troleibusas. Štai maršrutai ir kryptys, kurių stotelės yra netoliese - Autobusas: 1G, 30, 49, 53 Troleibusas: 6

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki Kilobaitas lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į Kilobaitas lengva, dėl ko daugiau kaip 720 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Vilnius, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

Kilobaitas
Lengviau nuvykti iki Kilobaitas su programėle!