Kaip Vilnius nukeliauti iki Laisvės prospektas 60 naudojantis Autobusas arba Troleibusas

Pradžia
Pabaiga
Ieškoti

Questions & Answers

Kiek laiko užtrunka nukeliauti į Laisvės prospektas 60 iš Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikos viešuoju transportu?

  • Naudojant Autobusas - 2G kelionė iš Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikos iki Laisvės prospektas 60 užtrunka 23 min

Kiek užtrunka nuvykti į Laisvės prospektas 60 iš Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikos, naudojantis Autobusas?

  • Naudojant Autobusas - 2G kelionė iš Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikos iki Laisvės prospektas 60 užtrunka 23 min

Kokios stotelės arčiausiai Laisvės prospektas 60?

  • Artimiausios stotelės prie Laisvės prospektas 60 yra:
    • Spaudos Rūmai yra už 210 metrai , 3 minučių pėsčiomis
    • Sietyno St. yra už 384 metrai , 6 minučių pėsčiomis

Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Laisvės prospektas 60?

Kokie Troleibusas maršrutai stoja prie Laisvės prospektas 60?

Gauti nurodymus
Moovit yra Nr. 1 kelionių programėlė pasaulyje.
Palaiko daugiau kaip 2700 miestų 86+ pasaulio šalių!
Google Play badge AppStore badge
Pridėti šį ženkliuką į savo tinklalapį Paspauskite ir nukopijuokite HTML

Galvojate, kaip patekti į Laisvės prospektas 60 Vilnius, Lietuva? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki Laisvės prospektas 60 su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki Laisvės prospektas 60 realiu laiku.

Ieškote artimiausios stotelės ar stoties, padėsiančios patekti į Laisvės prospektas 60? Peržiūrėkite šį artimiausių stotelių sąrašą: Spaudos Rūmai; Sietyno St..

Iki Laisvės prospektas 60 galite nuvažiuoti Autobusas arba Troleibusas. Štai maršrutai ir kryptys, kurių stotelės yra netoliese - Autobusas: 2G, 55, 7, 75; Troleibusas: 18, 19, 7.

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki Laisvės prospektas 60 lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į Laisvės prospektas 60 lengva, dėl ko daugiau kaip 300 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Vilnius, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

Laisvės prospektas 60
Moovit - Jūsų vietinių kelionių programėlė Android ir iOS įrenginiams
Moovit Atvykimo laikai, tvarkaraščiai, žemėlapiai ir kita realiu laiku