Kaip Klaipėda nukeliauti iki Livinn naudojantis Autobusas?

Pradžia
Pabaiga
Ieškoti

Questions & Answers

Kokios stotelės arčiausiai Livinn?

Artimiausios stotelės prie Livinn yra:

  • Kauno St. yra už 442 metrai , 7 minučių pėsčiomis.
  • Arenos St. yra už 460 metrai , 7 minučių pėsčiomis.
  • Šilo St. yra už 465 metrai , 7 minučių pėsčiomis.

Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Livinn?

Šie Autobusas maršrutai stoja prie Livinn: 10, 14, 3, 4, 8, M6, M8.

Moovit yra Nr. 1 kelionių programėlė pasaulyje.
Palaiko daugiau kaip 3000 miestų 92+ pasaulio šalių!
Google Play badge AppStore badge

Viešasis transportas iki Livinn Klaipėda mieste

Galvojate, kaip patekti į Livinn Klaipėda, Lietuva? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki Livinn su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki Livinn realiu laiku.

Ieškote artimiausios stotelės ar stoties, padėsiančios patekti į Livinn? Peržiūrėkite šį artimiausių stotelių sąrašą: Kauno St.; Arenos St.; Šilo St..

Iki Livinn galite nuvažiuoti Autobusas. Štai maršrutai ir kryptys, kurių stotelės yra netoliese - Autobusas: 10, 14, 3, 4, 8, M6, M8

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki Livinn lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į Livinn lengva, dėl ko daugiau kaip 460 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Klaipėda, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

Livinn, Klaipėda
Lengviau nuvykti iki Livinn su programėle!