Kaip المحمدية nukeliauti iki Marjane Mohammedia naudojantis Autobusas arba Traukinys?

Pradžia
Pabaiga
Ieškoti

Questions & Answers

Kokios stotelės arčiausiai Marjane Mohammedia?

Artimiausios stotelės prie Marjane Mohammedia yra:

  • Centre Commercial Marjane yra už 437 metrai , 6 minučių pėsčiomis.
  • Faculté De Sciences De Mohammédia yra už 793 metrai , 11 minučių pėsčiomis.

Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Marjane Mohammedia?

Šie Autobusas maršrutai stoja prie Marjane Mohammedia: 01, 02, 02 B, 800.

Moovit yra Nr. 1 kelionių programėlė pasaulyje.
Palaiko daugiau kaip 3000 miestų 92+ pasaulio šalių!
Google Play badge AppStore badge

Viešasis transportas iki Marjane Mohammedia المحمدية mieste

Galvojate, kaip patekti į Marjane Mohammedia المحمدية, Marokas? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki Marjane Mohammedia su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki Marjane Mohammedia realiu laiku.

Ieškote artimiausios stotelės ar stoties, padėsiančios patekti į Marjane Mohammedia? Peržiūrėkite šį artimiausių stotelių sąrašą: Centre Commercial Marjane; Faculté De Sciences De Mohammédia.

Iki Marjane Mohammedia galite nuvažiuoti Autobusas arba Traukinys. Štai maršrutai ir kryptys, kurių stotelės yra netoliese - Autobusas: 01, 02, 02 B, 800.

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki Marjane Mohammedia lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į Marjane Mohammedia lengva, dėl ko daugiau kaip 460 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius المحمدية, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

Marjane Mohammedia, المحمدية
Moovit - Jūsų vietinių kelionių programėlė Android ir iOS įrenginiams
Moovit Lengviau nuvykti iki Marjane Mohammedia su programėle!