Pereiti prie pagrindinio turinio

Kaip Vilnius nukeliauti iki Maxi Pica naudojantis Autobusas arba Troleibusas?

Questions & Answers

 • Kokios stotelės arčiausiai Maxi Pica?

  Artimiausios stotelės prie Maxi Pica yra:

  • Bijūnų St. yra už 158 metrai , 3 minučių pėsčiomis.
  • Lazdynų Ligoninė yra už 560 metrai , 8 minučių pėsčiomis.
  • Jonažolių St. yra už 605 metrai , 9 minučių pėsčiomis.
  Plačiau
 • Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Maxi Pica?

  Šie Autobusas maršrutai stoja prie Maxi Pica: 116, 49, 55, 69.

  Plačiau
Populiariausia pasaulyje Vilnius miesto mobilumo programėlė.
Visos vietinio transporto galimybės vienoje programėlėje
Get it on Google Play Download on the App Store

Viešasis transportas iki Maxi Pica Vilnius mieste

Galvojate, kaip patekti į Maxi Pica Vilnius, Lietuva? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki Maxi Pica su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki Maxi Pica realiu laiku.

Ieškote artimiausios stotelės ar stoties, padėsiančios patekti į Maxi Pica? Peržiūrėkite šį artimiausių stotelių sąrašą: Bijūnų St.; Lazdynų Ligoninė; Jonažolių St..

Iki Maxi Pica galite nuvažiuoti Autobusas arba Troleibusas. Štai maršrutai ir kryptys, kurių stotelės yra netoliese - Autobusas: 116, 49, 55, 69

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki Maxi Pica lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į Maxi Pica lengva, dėl ko daugiau kaip 865 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Vilnius, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

Maxi Pica
Lengviau nuvykti iki Maxi Pica su programėle!