Pereiti prie pagrindinio turinio

Kaip Vilnius nukeliauti iki Maxima X naudojantis Autobusas arba Troleibusas?

Questions & Answers

  • Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Maxima X?

    Šie Autobusas maršrutai stoja prie Maxima X: 4G, 54, 75.

Populiariausia pasaulyje Vilnius miesto mobilumo programėlė.
Visos vietinio transporto galimybės vienoje programėlėje
Google Play badge AppStore badge

Viešasis transportas iki Maxima X Vilnius mieste

Galvojate, kaip patekti į Maxima X Vilnius, Lietuva? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki Maxima X su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki Maxima X realiu laiku.

Iki Maxima X galite nuvažiuoti Autobusas arba Troleibusas. Štai maršrutai ir kryptys, kurių stotelės yra netoliese - Autobusas: 4G, 54, 75

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki Maxima X lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į Maxima X lengva, dėl ko daugiau kaip 720 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Vilnius, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

Maxima X
Lengviau nuvykti iki Maxima X su programėle!