Kaip Vilniaus nukeliauti iki Maxima XX naudojantis Autobusas arba Troleibusas?

Pradžia
Pabaiga
Ieškoti

Questions & Answers

Kokios stotelės arčiausiai Maxima XX?

Artimiausios stotelės prie Maxima XX yra:

  • Senoji Pilaitė yra už 1039 metrai , 14 minučių pėsčiomis.
  • Buivydiškės yra už 1089 metrai , 15 minučių pėsčiomis.

Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Maxima XX?

Šie Autobusas maršrutai stoja prie Maxima XX: 30, 4G, 54.

Populiariausia pasaulyje Vilnius miesto mobilumo programėlė.
Visos vietinio transporto galimybės vienoje programėlėje
Google Play badge AppStore badge

Viešasis transportas iki Maxima XX Vilniaus mieste

Galvojate, kaip patekti į Maxima XX Vilniaus, Lietuva? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki Maxima XX su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki Maxima XX realiu laiku.

Ieškote artimiausios stotelės ar stoties, padėsiančios patekti į Maxima XX? Peržiūrėkite šį artimiausių stotelių sąrašą: Senoji Pilaitė; Buivydiškės.

Iki Maxima XX galite nuvažiuoti Autobusas arba Troleibusas. Štai maršrutai ir kryptys, kurių stotelės yra netoliese - Autobusas: 30, 4G, 54

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki Maxima XX lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į Maxima XX lengva, dėl ko daugiau kaip 720 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Vilniaus, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

Maxima XX, Vilniaus
Lengviau nuvykti iki Maxima XX su programėle!