Kaip Klaipėda nukeliauti iki Mcdonalds naudojantis Autobusas?

Pradžia
Pabaiga
Ieškoti

Questions & Answers

Kokios stotelės arčiausiai Mcdonalds?

Artimiausios stotelės prie Mcdonalds yra:

  • Kauno St. yra už 303 metrai , 5 minučių pėsčiomis.
  • Arenos St. yra už 419 metrai , 6 minučių pėsčiomis.

Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Mcdonalds?

Šie Autobusas maršrutai stoja prie Mcdonalds: 10, 27, 6.

Moovit yra Nr. 1 kelionių programėlė pasaulyje.
Palaiko daugiau kaip 3000 miestų 92+ pasaulio šalių!
Google Play badge AppStore badge

Viešasis transportas iki Mcdonalds Klaipėda mieste

Galvojate, kaip patekti į Mcdonalds Klaipėda, Lietuva? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki Mcdonalds su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki Mcdonalds realiu laiku.

Ieškote artimiausios stotelės ar stoties, padėsiančios patekti į Mcdonalds? Peržiūrėkite šį artimiausių stotelių sąrašą: Kauno St.; Arenos St..

Iki Mcdonalds galite nuvažiuoti Autobusas. Štai maršrutai ir kryptys, kurių stotelės yra netoliese - Autobusas: 10, 27, 6.

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki Mcdonalds lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į Mcdonalds lengva, dėl ko daugiau kaip 460 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Klaipėda, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

Mcdonalds, Klaipėda
Moovit - Jūsų vietinių kelionių programėlė Android ir iOS įrenginiams
Moovit Lengviau nuvykti iki Mcdonalds su programėle!