Kaip Vilniaus nukeliauti iki Mekan Döner Kebap naudojantis Autobusas arba Troleibusas

Pradžia
Pabaiga
Ieškoti

Questions & Answers

Kokios stotelės arčiausiai Mekan Döner Kebap?

Artimiausios stotelės prie Mekan Döner Kebap yra:

  • Karaliaučiaus St. yra už 575 metrai , 8 minučių pėsčiomis.
  • Senoji Pilaitė yra už 894 metrai , 12 minučių pėsčiomis.

Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Mekan Döner Kebap?

Šie Autobusas maršrutai stoja prie Mekan Döner Kebap: 4G, 54, 75.

Moovit yra Nr. 1 kelionių programėlė pasaulyje.
Palaiko daugiau kaip 2800 miestų 92+ pasaulio šalių!
Google Play badge AppStore badge

Viešasis transportas iki Mekan Döner Kebap Vilniaus mieste

Galvojate, kaip patekti į Mekan Döner Kebap Vilniaus, Lietuva? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki Mekan Döner Kebap su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki Mekan Döner Kebap realiu laiku.

Ieškote artimiausios stotelės ar stoties, padėsiančios patekti į Mekan Döner Kebap? Peržiūrėkite šį artimiausių stotelių sąrašą: Karaliaučiaus St.; Senoji Pilaitė.

Iki Mekan Döner Kebap galite nuvažiuoti Autobusas arba Troleibusas. Štai maršrutai ir kryptys, kurių stotelės yra netoliese - Autobusas: 4G, 54, 75.

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki Mekan Döner Kebap lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į Mekan Döner Kebap lengva, dėl ko daugiau kaip 460 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Vilniaus, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

Mekan Döner Kebap, Vilniaus
Moovit - Jūsų vietinių kelionių programėlė Android ir iOS įrenginiams
Moovit Lengviau nuvykti iki Mekan Döner Kebap su programėle!