Kaip Klaipėda nukeliauti iki Memelio bandeles naudojantis Autobusas?

Pradžia
Pabaiga
Ieškoti

Questions & Answers

Kokios stotelės arčiausiai Memelio bandeles?

Artimiausios stotelės prie Memelio bandeles yra:

  • Senamiesčio St. yra už 228 metrai , 3 minučių pėsčiomis.
  • Teatro St. yra už 297 metrai , 5 minučių pėsčiomis.
  • Atgimimo St. yra už 400 metrai , 6 minučių pėsčiomis.

Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Memelio bandeles?

Šie Autobusas maršrutai stoja prie Memelio bandeles: 14, 26, 3, 4, M6, M8.

Moovit yra Nr. 1 kelionių programėlė pasaulyje.
Palaiko daugiau kaip 3000 miestų 92+ pasaulio šalių!
Google Play badge AppStore badge

Viešasis transportas iki Memelio bandeles Klaipėda mieste

Galvojate, kaip patekti į Memelio bandeles Klaipėda, Lietuva? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki Memelio bandeles su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki Memelio bandeles realiu laiku.

Ieškote artimiausios stotelės ar stoties, padėsiančios patekti į Memelio bandeles? Peržiūrėkite šį artimiausių stotelių sąrašą: Senamiesčio St.; Teatro St.; Atgimimo St..

Iki Memelio bandeles galite nuvažiuoti Autobusas. Štai maršrutai ir kryptys, kurių stotelės yra netoliese - Autobusas: 14, 26, 3, 4, M6, M8

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki Memelio bandeles lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į Memelio bandeles lengva, dėl ko daugiau kaip 460 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Klaipėda, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

Memelio bandeles, Klaipėda
Lengviau nuvykti iki Memelio bandeles su programėle!