Kaip Vilnius nukeliauti iki Mykolo Riomerio Universitetas naudojantis Autobusas arba Troleibusas?

Pradžia
Pabaiga
Ieškoti

Questions & Answers

Kokios stotelės arčiausiai Mykolo Riomerio Universitetas?

Artimiausios stotelės prie Mykolo Riomerio Universitetas yra:

  • Ateities St. yra už 569 metrai , 8 minučių pėsčiomis.
  • Rugių St. yra už 934 metrai , 13 minučių pėsčiomis.

Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Mykolo Riomerio Universitetas?

Šie Autobusas maršrutai stoja prie Mykolo Riomerio Universitetas: 10, 2G, 40, 55.

Populiariausia pasaulyje Vilnius miesto mobilumo programėlė.
Visos vietinio transporto galimybės vienoje programėlėje
Google Play badge AppStore badge

Viešasis transportas iki Mykolo Riomerio Universitetas Vilnius mieste

Galvojate, kaip patekti į Mykolo Riomerio Universitetas Vilnius, Lietuva? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki Mykolo Riomerio Universitetas su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki Mykolo Riomerio Universitetas realiu laiku.

Ieškote artimiausios stotelės ar stoties, padėsiančios patekti į Mykolo Riomerio Universitetas? Peržiūrėkite šį artimiausių stotelių sąrašą: Ateities St.; Rugių St..

Iki Mykolo Riomerio Universitetas galite nuvažiuoti Autobusas arba Troleibusas. Štai maršrutai ir kryptys, kurių stotelės yra netoliese - Autobusas: 10, 2G, 40, 55

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki Mykolo Riomerio Universitetas lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į Mykolo Riomerio Universitetas lengva, dėl ko daugiau kaip 720 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Vilnius, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

Mykolo Riomerio Universitetas
Lengviau nuvykti iki Mykolo Riomerio Universitetas su programėle!