Kaip Klaipėda nukeliauti iki Nike naudojantis Autobusas?

Pradžia
Pabaiga
Ieškoti

Questions & Answers

Kokios stotelės arčiausiai Nike?

Artimiausios stotelės prie Nike yra:

  • Šilo St. yra už 164 metrai , 3 minučių pėsčiomis.
  • Arenos St. yra už 350 metrai , 5 minučių pėsčiomis.

Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Nike?

Šie Autobusas maršrutai stoja prie Nike: 10, 14, 15A, 4, 8, M6, M8.

Moovit yra Nr. 1 kelionių programėlė pasaulyje.
Palaiko daugiau kaip 3000 miestų 92+ pasaulio šalių!
Google Play badge AppStore badge

Viešasis transportas iki Nike Klaipėda mieste

Galvojate, kaip patekti į Nike Klaipėda, Lietuva? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki Nike su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki Nike realiu laiku.

Ieškote artimiausios stotelės ar stoties, padėsiančios patekti į Nike? Peržiūrėkite šį artimiausių stotelių sąrašą: Šilo St.; Arenos St..

Iki Nike galite nuvažiuoti Autobusas. Štai maršrutai ir kryptys, kurių stotelės yra netoliese - Autobusas: 10, 14, 15A, 4, 8, M6, M8

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki Nike lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į Nike lengva, dėl ko daugiau kaip 460 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Klaipėda, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

Nike, Klaipėda
Lengviau nuvykti iki Nike su programėle!