Kaip Klaipėda nukeliauti iki Paminklas Tarybinės Kariuominės Kareiviams (Antras Pasaulinis Karas) naudojantis Autobusas?

Pradžia
Pabaiga
Ieškoti

Kelio nurodymai į Paminklas Tarybinės Kariuominės Kareiviams (Antras Pasaulinis Karas) (Klaipėda) su viešuoju transportu

Šio transporto maršrutai eina netoli Paminklas Tarybinės Kariuominės Kareiviams (Antras Pasaulinis Karas) - Autobusas: 15, 17, 8.

Questions & Answers

Kokios stotelės arčiausiai Paminklas Tarybinės Kariuominės Kareiviams (Antras Pasaulinis Karas)?

Artimiausios stotelės prie Paminklas Tarybinės Kariuominės Kareiviams (Antras Pasaulinis Karas) yra:

  • Autobusų Stotis yra už 441 metrai , 7 minučių pėsčiomis.
  • Klaipėdos As, 7 Aikštelė yra už 540 metrai , 8 minučių pėsčiomis.
  • Klaipėdos As, 10 Aikštelė yra už 540 metrai , 8 minučių pėsčiomis.
  • Klaipėdos As, 6 Aikštelė yra už 540 metrai , 8 minučių pėsčiomis.

Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Paminklas Tarybinės Kariuominės Kareiviams (Antras Pasaulinis Karas)?

Šie Autobusas maršrutai stoja prie Paminklas Tarybinės Kariuominės Kareiviams (Antras Pasaulinis Karas): 15, 17, 8.

Moovit yra Nr. 1 kelionių programėlė pasaulyje.
Palaiko daugiau kaip 3000 miestų 92+ pasaulio šalių!
Google Play badge AppStore badge

Viešasis transportas iki Paminklas Tarybinės Kariuominės Kareiviams (Antras Pasaulinis Karas) Klaipėda mieste

Galvojate, kaip patekti į Paminklas Tarybinės Kariuominės Kareiviams (Antras Pasaulinis Karas) Klaipėda, Lietuva? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki Paminklas Tarybinės Kariuominės Kareiviams (Antras Pasaulinis Karas) su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki Paminklas Tarybinės Kariuominės Kareiviams (Antras Pasaulinis Karas) realiu laiku.

Ieškote artimiausios stotelės ar stoties, padėsiančios patekti į Paminklas Tarybinės Kariuominės Kareiviams (Antras Pasaulinis Karas)? Peržiūrėkite šį artimiausių stotelių sąrašą: Autobusų Stotis; Klaipėdos As; Klaipėdos As; Klaipėdos As.

Iki Paminklas Tarybinės Kariuominės Kareiviams (Antras Pasaulinis Karas) galite nuvažiuoti Autobusas. Štai maršrutai ir kryptys, kurių stotelės yra netoliese - Autobusas: 15, 17, 8.

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki Paminklas Tarybinės Kariuominės Kareiviams (Antras Pasaulinis Karas) lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į Paminklas Tarybinės Kariuominės Kareiviams (Antras Pasaulinis Karas) lengva, dėl ko daugiau kaip 460 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Klaipėda, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

Paminklas Tarybinės Kariuominės Kareiviams (Antras Pasaulinis Karas), Klaipėda
Moovit - Jūsų vietinių kelionių programėlė Android ir iOS įrenginiams
Moovit Lengviau nuvykti iki Paminklas Tarybinės Kariuominės Kareiviams (Antras… su programėle!