Pereiti prie pagrindinio turinio

Kaip Klaipėda nukeliauti iki Parduotuvė naudojantis Autobusas?

Kelio nurodymai į Parduotuvė (Klaipėda) su viešuoju transportu

Šio transporto maršrutai eina netoli Parduotuvė

Kaip patekti į Parduotuvė naudojant Autobusas?

Paspauskite ant Autobusas maršruto, kad pamatytumėte išsamius kelio nurodymus, atvykimo laikus ir atnaujintus tvarkaraščius.

Questions & Answers

  • Esant Covid-19 apribojimams, ar įmanoma patekti į Parduotuvė Klaipėda mieste viešuoju transportu?

    Klaipėda viešajame transporte taikomi apribojimai dėl Covid-19. Tai gali paveikti jūsų kelionei į Parduotuvė Klaipėda svarbius tvarkaraščius ir maršrutus.

    Plačiau
  • Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Parduotuvė?

    Šie Autobusas maršrutai stoja prie Parduotuvė: 100, 31.

    Plačiau
Populiariausia pasaulyje Klaipėda miesto mobilumo programėlė.
Visos vietinio transporto galimybės vienoje programėlėje
Get it on Google Play Download on the App Store

Viešasis transportas iki Parduotuvė Klaipėda mieste

Galvojate, kaip patekti į Parduotuvė Klaipėda, Lietuva? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki Parduotuvė su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki Parduotuvė realiu laiku.

Iki Parduotuvė galite nuvažiuoti Autobusas. Štai maršrutai ir kryptys, kurių stotelės yra netoliese - Autobusas: 100, 31

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki Parduotuvė lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į Parduotuvė lengva, dėl ko daugiau kaip 865 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Klaipėda, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

Parduotuvė, Klaipėda
Lengviau nuvykti iki Parduotuvė su programėle!