Pereiti prie pagrindinio turinio

Kaip Klaipėda nukeliauti iki Pizza Express naudojantis Autobusas?

Kelio nurodymai į Pizza Express (Klaipėda) su viešuoju transportu

Šio transporto maršrutai eina netoli Pizza Express

Kaip patekti į Pizza Express naudojant Autobusas?

Paspauskite ant Autobusas maršruto, kad pamatytumėte išsamius kelio nurodymus, atvykimo laikus ir atnaujintus tvarkaraščius.

Questions & Answers

 • Kokios stotelės arčiausiai Pizza Express?

  Artimiausios stotelės prie Pizza Express yra:

  • Arenos St. yra už 157 metrai , 3 minučių pėsčiomis.
  Plačiau
 • Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Pizza Express?

  Šie Autobusas maršrutai stoja prie Pizza Express: 15A, 21, 27, 6, 8.

  Plačiau
Populiariausia pasaulyje Klaipėda miesto mobilumo programėlė.
Visos vietinio transporto galimybės vienoje programėlėje
Get it on Google Play Download on the App Store

Viešasis transportas iki Pizza Express Klaipėda mieste

Galvojate, kaip patekti į Pizza Express Klaipėda, Lietuva? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki Pizza Express su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki Pizza Express realiu laiku.

Ieškote artimiausios stotelės ar stoties, padėsiančios patekti į Pizza Express? Peržiūrėkite šį artimiausių stotelių sąrašą: Arenos St..

Iki Pizza Express galite nuvažiuoti Autobusas. Štai maršrutai ir kryptys, kurių stotelės yra netoliese - Autobusas: 15A, 21, 27, 6, 8

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki Pizza Express lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į Pizza Express lengva, dėl ko daugiau kaip 865 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Klaipėda, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

Pizza Express, Klaipėda
Lengviau nuvykti iki Pizza Express su programėle!