Kaip Vilniaus nukeliauti iki Plytinės gatvė 27 naudojantis Autobusas arba Troleibusas?

Pradžia
Pabaiga
Ieškoti

Questions & Answers

Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Plytinės gatvė 27?

Šie Autobusas maršrutai stoja prie Plytinės gatvė 27: 18, 38, 4G.

Kokie Troleibusas maršrutai stoja prie Plytinės gatvė 27?

Šie Troleibusas maršrutai stoja prie Plytinės gatvė 27: 14, 2.

Moovit yra Nr. 1 kelionių programėlė pasaulyje.
Palaiko daugiau kaip 3000 miestų 92+ pasaulio šalių!
Google Play badge AppStore badge

Viešasis transportas iki Plytinės gatvė 27 Vilniaus mieste

Galvojate, kaip patekti į Plytinės gatvė 27 Vilniaus, Lietuva? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki Plytinės gatvė 27 su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki Plytinės gatvė 27 realiu laiku.

Iki Plytinės gatvė 27 galite nuvažiuoti Autobusas arba Troleibusas. Štai maršrutai ir kryptys, kurių stotelės yra netoliese - Autobusas: 18, 38, 4G; Troleibusas: 14, 2.

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki Plytinės gatvė 27 lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į Plytinės gatvė 27 lengva, dėl ko daugiau kaip 460 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Vilniaus, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

Plytinės gatvė 27, Vilniaus
Moovit - Jūsų vietinių kelionių programėlė Android ir iOS įrenginiams
Moovit Lengviau nuvykti iki Plytinės gatvė 27 su programėle!