Kaip Vilniaus nukeliauti iki Santariškės naudojantis Autobusas arba Troleibusas?

Pradžia
Pabaiga
Ieškoti

Questions & Answers

Kokios stotelės arčiausiai Santariškės?

Artimiausios stotelės prie Santariškės yra:

  • Santariškių Žiedas yra už 207 metrai , 3 minučių pėsčiomis.
  • Vaikų Ligoninė yra už 815 metrai , 11 minučių pėsčiomis.

Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Santariškės?

Šie Autobusas maršrutai stoja prie Santariškės: 1G, 55.

Santariškės, Vilniaus, Vilnius Atvaizdas gali būti saugomas autorinių teisių. Sužinokite daugiau Wikipedia puslapyje
Populiariausia pasaulyje Vilnius miesto mobilumo programėlė.
Visos vietinio transporto galimybės vienoje programėlėje
Google Play badge AppStore badge

Viešasis transportas iki Santariškės Vilniaus mieste

Galvojate, kaip patekti į Santariškės Vilniaus, Lietuva? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki Santariškės su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki Santariškės realiu laiku.

Ieškote artimiausios stotelės ar stoties, padėsiančios patekti į Santariškės? Peržiūrėkite šį artimiausių stotelių sąrašą: Santariškių Žiedas; Vaikų Ligoninė.

Iki Santariškės galite nuvažiuoti Autobusas arba Troleibusas. Štai maršrutai ir kryptys, kurių stotelės yra netoliese - Autobusas: 1G, 55

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki Santariškės lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į Santariškės lengva, dėl ko daugiau kaip 720 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Vilniaus, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

Santariškės, Vilniaus
Santariškės, Vilniaus Santariškės – Vilniaus miesto dalis, esanti į šiaurę nuo miesto centro. Vakariniame Santariškių pakraštyje driekiasi Vilniaus-Utenos plentas. Šiaurėje, rytuose ir vakaruose vietovė ribojasi su Verkių regioniniu parku, pietryčiuose – su Verkiais, pietuose – su Jeruzale, vakaruose – su Visoriais. Garsėja viena iš didžiausių ligoninių Lietuvoje (Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikos). Yra gyvenamųjų namų kvartalas, veikia vaikų darželis.
Kaip pateikti į Santariškės viešuoju transportu - Apie vietovę
Atvaizdas gali būti saugomas autorinių teisių. Sužinokite daugiau Wikipedia puslapyje
Lengviau nuvykti iki Santariškės su programėle!