São Paulo, Brazilija

Pradžia
Pabaiga
Ieškoti

Keliaukite po São Paulo, viešuoju transportu! Keliavimas po São Paulo dar niekada nebuvo toks paprastas - peržiūrėkite išsamius nurodymus iki lankytinų vietų, gatvių ar stotelių.


Taip pat galite peržiūrėti São Paulo maršrutų žemėlapius, autobusų ir traukinių tvarkaraščius, atvykimo laikus, kad visuomet žinotumėte, kaip São Paulo nukeliauti į bet kurią vietą.

Įdomu, koks yra São Paulo viešasis transportas, lyginant su kitais miestais visame pasaulyje? Moovit viešojo transporto indeksas rodo faktus ir statistiką apie viešojo transporto naudojimą daugiau kaip 150 miestų.
Sužinokite vidutinius kelionių ir laukimų laikus, žmonių nukeliaujamus atstumus iki darbo ir vidutinį atstumą, kurį žmonės São Paulo nueina kasdien. Taip pat sužinokite,
kokie Metro, Traukinys, Autobusas ir stotelės yra patys populiariausi São Paulo mieste, ir dar daugiau!

São Paulo turi 3 keliavimo būdų, įskaitant: Metro, Traukinys, Autobusas, kuriuos teikia kelios transporto kompanijos, įskaitant Metrô SP, ViaQuatro, CPTM, SPTrans, EMTU, Auto Ônibus Moratense, Auto Viação Urubupunga - Cajamar, Auto Viação Urubupunga - Osasco, Auto Viação Urubupunga - Santana de Parnaiba, Benfica.

Moovit yra Nr. 1 kelionių programėlė pasaulyje.
Palaiko daugiau kaip 1500 miestų 79+ pasaulio šalių!
Google Play badge AppStore badge

Metro Maršrutai São Paulo, kuriuos siūlo Metrô SP

Metro Maršrutai São Paulo, kuriuos siūlo ViaQuatro

Traukinys Maršrutai São Paulo, kuriuos siūlo CPTM

Moovit - Jūsų vietinių kelionių programėlė Android ir iOS įrenginiams
Moovit Atvykimo laikai, tvarkaraščiai, žemėlapiai gyvai