Kaip Vilniaus nukeliauti iki Sauletekio Vidurine mokykla naudojantis Autobusas arba Troleibusas?

Pradžia
Pabaiga
Ieškoti

Questions & Answers

Kokios stotelės arčiausiai Sauletekio Vidurine mokykla?

Artimiausios stotelės prie Sauletekio Vidurine mokykla yra:

  • Naujininkai yra už 471 metrai , 7 minučių pėsčiomis.
  • Prūsų St. yra už 727 metrai , 10 minučių pėsčiomis.
  • Dzūkų St. yra už 893 metrai , 12 minučių pėsčiomis.

Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Sauletekio Vidurine mokykla?

Šie Autobusas maršrutai stoja prie Sauletekio Vidurine mokykla: 3G.

Moovit yra Nr. 1 kelionių programėlė pasaulyje.
Palaiko daugiau kaip 3000 miestų 92+ pasaulio šalių!
Google Play badge AppStore badge

Viešasis transportas iki Sauletekio Vidurine mokykla Vilniaus mieste

Galvojate, kaip patekti į Sauletekio Vidurine mokykla Vilniaus, Lietuva? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki Sauletekio Vidurine mokykla su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki Sauletekio Vidurine mokykla realiu laiku.

Ieškote artimiausios stotelės ar stoties, padėsiančios patekti į Sauletekio Vidurine mokykla? Peržiūrėkite šį artimiausių stotelių sąrašą: Naujininkai; Prūsų St.; Dzūkų St..

Iki Sauletekio Vidurine mokykla galite nuvažiuoti Autobusas arba Troleibusas. Štai maršrutai ir kryptys, kurių stotelės yra netoliese - Autobusas: 3G

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki Sauletekio Vidurine mokykla lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į Sauletekio Vidurine mokykla lengva, dėl ko daugiau kaip 460 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Vilniaus, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

Sauletekio Vidurine mokykla, Vilniaus
Lengviau nuvykti iki Sauletekio Vidurine mokykla su programėle!