Pereiti prie pagrindinio turinio

Kaip Leipalingio Seniūnija nukeliauti iki Snow Arena naudojantis Autobusas?

Žr. Snow Arena, Leipalingio Seniūnija, žemėlapyje

Kelio nurodymai į Snow Arena (Leipalingio Seniūnija) su viešuoju transportu

Šio transporto maršrutai eina netoli Snow Arena

Autobusas stotelės šalia Snow Arena Leipalingio Seniūnija

Stotelės pavadinimas Atstumas
"Snow" Arena 5 min ėjimo.
Mizarai 10 min ėjimo.

Autobusasmaršrutai į Snow Arena Leipalingio Seniūnija mieste

Maršruto pavadinimas Kryptis
32 Druskininkai - "Snow" Arena - Gerdašiai
5B "Raigardas" - Baltašiškė - "Snow" arena
5C Gailiūnai - "Snow" arena - "Raigardas"
31 Druskininkai
33 Leipalingis
Questions & Answers
 • Kokios stotelės arčiausiai Snow Arena?

  Artimiausios stotelės prie Snow Arena yra:

  • "Snow" Arena yra už 243 metrai , 5 minučių pėsčiomis.
  • Mizarai yra už 616 metrai , 10 minučių pėsčiomis.
  Plačiau
 • Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Snow Arena?

  Šie Autobusas maršrutai stoja prie Snow Arena: 2A, 32, 33, 3B, 5A.

  Plačiau

Žr. Snow Arena, Leipalingio Seniūnija, žemėlapyje

Populiariausia pasaulyje Druskininkai miesto mobilumo programėlė.
Visos vietinio transporto galimybės vienoje programėlėje
Get it on Google Play Download on the App Store

Viešasis transportas iki Snow Arena Leipalingio Seniūnija mieste

Galvojate, kaip patekti į Snow Arena Leipalingio Seniūnija, Lietuva? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki Snow Arena su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki Snow Arena realiu laiku.

Ieškote artimiausios stotelės ar stoties, padėsiančios patekti į Snow Arena? Peržiūrėkite šį artimiausių stotelių sąrašą: "Snow" Arena; Mizarai.

Iki Snow Arena galite nuvažiuoti Autobusas. Štai maršrutai ir kryptys, kurių stotelės yra netoliese - Autobusas: 2A, 32, 33, 3B, 5A

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki Snow Arena lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į Snow Arena lengva, dėl ko daugiau kaip 930 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Leipalingio Seniūnija, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

Snow Arena, Leipalingio Seniūnija
Snow Arena, Leipalingio Seniūnija Snow Arena – uždarų kalnų slidinėjimo trasų kompleksas Druskininkuose. Atidarytas 2011 m. rugpjūčio 26 d. Kompleksas yra vienas didžiausių visoje Europoje, bendras trasų ilgis – daugiau kaip 1100 m, plotis – iki 50 m, o aukščio skirtumas sudaro 65,65 m. Komplekse taip pat įrengta 150 m ilgio pradedančiųjų trasa bei 640 m lauko trasa, veikianti šaltuoju metų sezonu. Pagrindinė trasa yra padalinta į dvi atskiras dalis – snieglenčių parką ir slidinėjimo trasą. Sniegas komplekse gaminamas naudojant Powder Star Series technologiją. Vanduo ir oras yra vieninteliai ingredientai naudojami sniego gaminimui, biologinės ar cheminės sudėtinės medžiagos nenaudojamos siekiant išlaikyti sniego natūralumą. Vidaus temperatūra nuolatos palaikoma tarp −2 ir −4 °C (28,4 iki 24,8 °F)Komplekse naudojami du keltuvai – krėslinis keturvietis bei tempiamas „bugelinis“. Juostinis keltuvas naudojamas pradedančiųjų trasoje. Snow Arena teikia slidinėjimo inventoriaus nuomos paslaugas, komplekse įkurta slidinėjimo mokykla, veikia žiemos sporto įrangos parduotuvė bei 4 restoranai ir 2 barai. Su miesto centru Areną jungia virš Nemuno nutiestas Lynų kelias.
Kaip pateikti į Snow Arena viešuoju transportu - Apie vietovę

Moovit

1.19M+ atsiliepimų
Lengviau patekti į Snow Arena su...