Pereiti prie pagrindinio turinio

Kaip Vilnius nukeliauti iki Sudervė naudojantis Autobusas arba Troleibusas?

Questions & Answers

 • Kokios stotelės arčiausiai Sudervė?

  Artimiausios stotelės prie Sudervė yra:

  • Buivydiškės yra už 834 metrai , 12 minučių pėsčiomis.
 • Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Sudervė?

  Šie Autobusas maršrutai stoja prie Sudervė: 32, 43, 73.

 • Kokie Troleibusas maršrutai stoja prie Sudervė?

  Šie Troleibusas maršrutai stoja prie Sudervė: 18, 7.

Populiariausia pasaulyje Vilnius miesto mobilumo programėlė.
Visos vietinio transporto galimybės vienoje programėlėje
Google Play badge AppStore badge

Viešasis transportas iki Sudervė Vilnius mieste

Galvojate, kaip patekti į Sudervė Vilnius, Lietuva? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki Sudervė su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki Sudervė realiu laiku.

Ieškote artimiausios stotelės ar stoties, padėsiančios patekti į Sudervė? Peržiūrėkite šį artimiausių stotelių sąrašą: Buivydiškės.

Iki Sudervė galite nuvažiuoti Autobusas arba Troleibusas. Štai maršrutai ir kryptys, kurių stotelės yra netoliese - Autobusas: 32, 43, 73 Troleibusas: 18, 7

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki Sudervė lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į Sudervė lengva, dėl ko daugiau kaip 720 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Vilnius, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

Sudervė
Lengviau nuvykti iki Sudervė su programėle!