Kaip Vilniaus nukeliauti iki UAB Markuciai naudojantis Autobusas arba Troleibusas

Pradžia
Pabaiga
Ieškoti

Questions & Answers

Kokios stotelės arčiausiai UAB Markuciai?

Artimiausios stotelės prie UAB Markuciai yra:

  • Liudvinavo St. yra už 66 metrai , 1 minučių pėsčiomis.
  • Šešėlių St. yra už 315 metrai , 5 minučių pėsčiomis.
  • Asfalto St. yra už 528 metrai , 7 minučių pėsčiomis.

Kokie Autobusas maršrutai stoja prie UAB Markuciai?

Šie Autobusas maršrutai stoja prie UAB Markuciai: 20.

Moovit yra Nr. 1 kelionių programėlė pasaulyje.
Palaiko daugiau kaip 2800 miestų 92+ pasaulio šalių!
Google Play badge AppStore badge

Viešasis transportas iki UAB Markuciai Vilniaus mieste

Galvojate, kaip patekti į UAB Markuciai Vilniaus, Lietuva? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki UAB Markuciai su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki UAB Markuciai realiu laiku.

Ieškote artimiausios stotelės ar stoties, padėsiančios patekti į UAB Markuciai? Peržiūrėkite šį artimiausių stotelių sąrašą: Liudvinavo St.; Šešėlių St.; Asfalto St..

Iki UAB Markuciai galite nuvažiuoti Autobusas arba Troleibusas. Štai maršrutai ir kryptys, kurių stotelės yra netoliese - Autobusas: 20.

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki UAB Markuciai lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į UAB Markuciai lengva, dėl ko daugiau kaip 460 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Vilniaus, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

UAB Markuciai, Vilniaus
Moovit - Jūsų vietinių kelionių programėlė Android ir iOS įrenginiams
Moovit Lengviau nuvykti iki UAB Markuciai su programėle!